2733
2734
عنوان

چرا پوستای چرب؟

110 بازدید | 19 پست

خانوما ببخشید من اینجا خیلی تاپیک مرطوب کننده و ابرسان میبینم   

برام سوال شد بدونم که چرا اینهمه راجب  ابرسان حرف میزنین ؟ یعنی اینقدر مهمه که استفاده بشه ؟ من پوستم چربه و اصلا اخساس خشکی نمیکنم رو پوستم حتما باید ابرسان بزنم ؟

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آبرسان کارش آبرسانی به پوسته و ربطی به چرب بودن یا خشک بودن پوست نداره

تو یه عالمه روغن بخور تشنگیتون برطرف میکنه؟

درضمن اگه چربی پوستتون زیاده بایپ چربیشو کنترل کنی وگرنه همونم برای پوستت دردسر ساز میشه

2731

اتفافا باید بزنی که اون چربی و براقی پوستت که چربه رو بگیره

وقتی پوست چرب رو خیلی خشک نگه داری چربی زیادی تولید میکنه که اون کمبود رطوبت رو جبران کنه. 

برا بعضی ها موجب جوش و اکنه هم میشه

برام مهم نیست کی اینجا دروغ میگه کی راست من فقط درمورد چیزی که خوندم نظری داشته باشم نظر میدم! 
خب عزیزم ببین اب و چربی باهم فرق دارن  حتی پوست چربم نیاز ب ابرسانی داره وگرنه پوستت دهیدراته ...

اخه ابرسان کیزنم پوستم خیلی چرب میشه میره رو اعصابم 

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)
آبرسان کارش آبرسانی به پوسته و ربطی به چرب بودن یا خشک بودن پوست نداره تو یه عالمه روغن بخور تشنگیت ...

میزنم  ابرسان پوسم خیلی چرب میشه میره رو اعصابم 

ببین گلم الاستین هم مث کلاژن از ۲۵سالگی کاهش پیدا میکنه پس باید از ابرسان استفاده کرد

وقتی الاستین پوست کاهش پیدا کنه پوست خاصیت کشسانیشو از دس میده و شل و افتاده میش چین چروک پیدا میش و منافذ باز میش

ببین گلم ب طور طبیعی هیالورونیک اسید تو بدنمون وجود داره اما خب گفتم ب مرور کم میش و ماباید با سرم و کرم ب پوستمون برسونیم

میبینی بچهها چقد پوسشون صاف و نرمن بخاطر اینک تو این سن بچهها ب مقدار کافی هیالورونیک اسید دارن

پس اگ میخای پوستت اوکی شه حتما از ابرسان یاهمون هیالورونیک اسید استفاده کن امااا حتما باید رو پوست مرطوب استفاده بش وگرنه بلعکس عمل میکنه و پوست رو خشک میکنه 

...
2738
اخه ابرسان کیزنم پوستم خیلی چرب میشه میره رو اعصابم 

خب باید ابرسان مناسب نوع پوستتو بزنی

بلین گلم ابرسام با مرطوب کننده فرق داره شاید مرطوب کننده میزنی و مناسب پوست چرب نیس

و اینک گلم روتین پایه و اصلی این سه تاهسن 

شوینده

ابرسان

ضدافتاب

بدون این سه تا هررر محصولی بزنی بی فایدس

...
خب باید ابرسان مناسب نوع پوستتو بزنی بلین گلم ابرسام با مرطوب کننده فرق داره شاید مرطوب کننده میزنی ...

نه ابرسان مخصوص صورت های چربه  درماتیپیکه

ببین گلم گاهی وقتا پوست برا اینک اون خشکی پوست رو کم ابی پوست رو برطرف کنه چربی ترشح میکنه و پوست چرب میش پس همه باید ابرسان استفاده کنن چ پوست خشک باش چ چرب 

و همین کم ابی پوست خودش مشکلاتی بوجود میاره

مث تیرگی لک چروک منافذ باز و...

...
خب باید ابرسان مناسب نوع پوستتو بزنی بلین گلم ابرسام با مرطوب کننده فرق داره شاید مرطوب کننده میزنی ...

یکیم من همیشه  خونه هستم لازمه که تو خونه هم ضد افتاب بزنم ؟

گلم شما شوینده و ضدافتابم داری؟

بله  شوینده هم دارم ضد آفتابم هر روز شبا صورتمو با شوینده میشورم 

یکیم من همیشه  خونه هستم لازمه که تو خونه هم ضد افتاب بزنم ؟

از ساعت ۱۰ صب تا ۴عصر اگ درمعرض افتاب بودی باید بزنی و هر۲تا۴ساعت تمدیدکنی ک بستگی ب برند ضدافتاب داره

اگ توخونم افتاب مستقیم میتابه باید بزنی

...
2706