2737
2739

دانشگاه که کلا هیچی یاد نمیده

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

خوبه ولی بهتره تحصیلات هم داشته باشی واسه اینکه جایی مشغول بشی

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جای دانشگاه بری یاد بگیری یا رشته دانشگاهیت باشه؟ 

در کنار دانشگاه کلاس بری بنظرم خیلی مفیده

برام مهم نیست کی اینجا دروغ میگه کی راست من فقط درمورد چیزی که خوندم نظری داشته باشم نظر میدم! 
2728
به جای دانشگاه بری یاد بگیری یا رشته دانشگاهیت باشه؟  در کنار دانشگاه کلاس بری بنظرم خیلی مفید ...

به جای دانشگاه به نظرم دانشگاه رفتن هدر دادن عمره شهرمونم کوچیکه خیلی کار و اینا استخدامی نداره 

واقعا  یعنی نرم

مدرک دانشگاهی خیلی مهمه برا استخدام مخصوصا ارگانای دولتی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740
به جای دانشگاه به نظرم دانشگاه رفتن هدر دادن عمره شهرمونم کوچیکه خیلی کار و اینا استخدامی نداره  ...

ببین در هرصورت مدرک دانشگاهی مهمه و کارت رو خیلی جاها راه میندازه. بنظرم کامپیوتر و حسابداری یاد بگیر اینده شغلیش خوبه میتونی تو بانک کار کنی و بعدا بری صرافی هم وایسی خیلی پول توشه. 

واسه دانشگاه حسابداری برو درکنار کامپیوتر برو برنامه نویسی، گرافیک و این چیزا یاد بگیر 

برام مهم نیست کی اینجا دروغ میگه کی راست من فقط درمورد چیزی که خوندم نظری داشته باشم نظر میدم! 
اها دانشگاه نرم بد میشه ؟

بد نمیشه ولی خب واسه همه چی مدرک نیازه مثل مهاجرت و کار تو یه جایی فلان

البته مهارت خیلی مهم تره اما خب مدرک هم بالاخره باید باشه دیگه 

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️