2737
2739

بنظرم امتحان کنید یکمش صورتتونو قشنگ میکنه زیاده روی کنید زشت میشه

برای همدیگه خوب بخواهیم هر کسی نردبان خودشو داره حسادت ممنوع 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پروفایلتون کدوم کارتونه

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من
2731

منی ک صورتم پر هست میخوام لاغر بشه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
منی ک صورتم پر هست میخوام لاغر بشه

منم

بعضیا حتی مجازی بودنشون هم به ادم ارامش میده                                مثل من 😌  با من بحث نکن ارامش بگیر🤣🤣🤣                  اقایون درخواست دوستی ممنوع⛔️❌️
2740
دوتا نبم سیسی که اصلا یعنی درواقع نزدی😂من تازه دو و نیم زده بودم هر طرف بازم جا داشت

تازه بازم عادیع 😂 نمی‌دونم اونا ک ژل میزنن تو گونه هاشون قشنگ معلومه ژل زدن چقدر میزنن ک دو سی سی مامان عادیع

تازه بازم عادیع 😂 نمی‌دونم اونا ک ژل میزنن تو گونه هاشون قشنگ معلومه ژل زدن چقدر میزنن ک دو سی سی م ...

خیلی میزنن اونا.من مطبی که میرفتم منشیش قشنگ گونه داشت و مشخص بود میگفت ۳۲ سی سی زده کلا..البته تو یه بازه زمانی نه همشو یه جا

دوتا نبم سیسی که اصلا یعنی درواقع نزدی😂من تازه دو و نیم زده بودم هر طرف بازم جا داشت

نه من خودم گونه هام زیاده پره پر یکوچولو برا سیب گونم یزره

حالا من بازم هی میتونم تمدیدش کنم کم کم 😁

2706