2737
2739
عنوان

مادرشوهرم شوهرمو علیه من پر میکنه!

282 بازدید | 38 پست

من ادم ارومیم سیاستم ندارم کلا مادرشوهرم همیشه بین من و جاریم فرق میزاره اینقد ادامه میده تا من ناراحت شم از اون جمع برم و بعدشم به شوهرم میگه زنت فلانه بهمانه شوهرمو پر میکنه دیگه الان سر زندگی خودمونیم داریم زندگیمونو میکنیم تا اون زنگ میزنه دوباره بحثمون میشه یا من مثلا میگم با شوهرم بریم بازار توراهیم یهو مادرش زنگ میزنه میگه کجایین شوهرم میگه فلان جا سریع میگه چطور با بچه کوچیک زود برگردین ماهم بحثمون میشه از صبح که بیدار میشم همش باید درد بکشم الانم صبح زود زنگ زده به شوهرم گفته چرا دخترتون غلت نمیزنه شوهرم روانیم کرده حالم خوب نیست منم بحثم شد گفتم از نوزاد ۳ ماهه چه انتظاری داری لابد میخوای بیاد واست برقصه بهشم گفتم هروز بهم میگی فقط زندگی خودمونو بچسب کسی واست مهم نباشه اما خودت فقط به حرف دیگرانی زندگی واسم نذاشتین تا میام نفس بکشم دخالتا شرکل میشه اونم صداشو بالابرد گفت خفه شو و خیلی چیزا قلبم میخواد از جاش در بیاد خدا ازش نگذره اینجوزی اتیش میندازه به زندگیمون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همشون اینطورین من حامله بودم مادرشوهرم اجازه مسافرت ب ما نمی‌داد میگف نرید بمونید خونه الان جاریم حاملس هی میگ تا بچت ب دنیا نیومده برو مسافرت بگرد بعدا میمونی خونه حوصله سر میره 

اونا حرفشونو میزنن و اما تو بخاطر حرفای نادونی اونا تو روی شوهرت نوایسا 

هروقت چیزی گفت خودتودبزن به اون راه انگار هیچی نفهمیدی 

چون اگر بخای از سر اونا با شوهرت بجنگی اخرش نتیجه خوبی نمیده و زندگیتووخودت خراب کردی 

حساسیتتو بیار پایین و بیخیال باش .اولش سخته بعد عادت میکنی 

آدمای آروم ک اکثرا با سیاستن 😂

با سیاست بودم این وضعم نبود بخدا با اون همه بلا سرم اورد تو عید اونهمه اشکمو دراورد قلبمو شکست بازم خواهرش بیمارستان بود زنگ زدم دلداری الان میگه زنت خیلی بحثو ادامه میده از عید به دل گرفته پای تو رو از اینجا بریده فلان کرده بهمان کرده دست پیش میگیره که پس نیفته

2738

غلت زدن بچه چ ربطی ب مادرش داره . بچه کوچیک قرار نیس مسابقات ژیمناستیک بره ک ازش توقع دارن 

تماس بگیر خیلی مودبانه بگو میدونم شمام نوه تونو دوس دارین و نگرانش هستین اما نگرانی منه مادر از شما ک مادربزرگش هستی خیلی بیشتره . خصوصا وقتی موضوع ب رشد و سلامت بچم‌ربط داشته باشه و کسی بخاد چیزی بگه مدام‌ دل نگرونم . لطفا در‌ک کنین این موضوع رو .. من ب عنوان اولین تجربم‌دوس دارم ب اندازه خودم برای بچم مادری کنم اما استرسا و حرفای بقیه رو اعصابم تاثیر میذاره . 

ایراد شوهرت اینه که دهن بینه متاسفانه عوض بشو هم نیست

من ۸ سال تموم نمونه شو  داشتم  مادر شوهرتم از این قضیه استفاده می‌کنه تنها راهش بی محلیه بزن به در بی خیالی خودتم راحت تری

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
اونا حرفشونو میزنن و اما تو بخاطر حرفای نادونی اونا تو روی شوهرت نوایسا  هروقت چیزی گفت خودتود ...

کلی اینکارو رکردم روزانه من ۱۰ بار از کنار اتفاقات میگذرم اما مگه ول میکنن نمیتونی جایی بری نمیتونی چیزی بخوری نمیتونی با بچه ت خوش باشی هر دقیقه زنگ زنگ زنگ بخدا خیلی صبوری کردم دیگه نمیتونم دیگه به اخرش رسیدم

مادرشوهرت یه کبریت میندازه تو زندگیتون 

تو با اون کبریت میتونی یا خاموشش کنی یا بگیری به خودت که بشکه نفتی و منفجر بشی 

غرض اینکه دخالت ادما رو همیشه هست اما تصمیم اصلی با شماست که با اون دخالتا زندگیتونو بپاشونید یا اونا رو بیخیال بشین 

درکت میکنم با تمام وجودم،من ۲سال قطع رابطه کردم جونم ازاد بود،باورت میشه حتی به اروم و بلند سلام کردنم ایراد میگرفت و به شوهرم میگف؟؟؟رابطه رو در حد سلام علیک نگه داشتم،کلا حرفی واس گفتن نداشت که شوهرمو پر کنه،کم کم متوجه شدم از کارای خودش پشیمون،خداروشکر الان خیلی بهتر شده

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2706