2737
2739

بچه ها اعصابم خوردش، کشی تجربه ی مشابه من

داره، هم درد داره، هم وقتی دست میزنم لقه

دست نزن 

بله درست میشه چون فعلا لثه ات بهش فشار اومده

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نیاز هست برم پیش دندونپزشک؟  واقعا نمیتونم با اون سمت غذا بخورم، تکون میخوره وحشتناک درد داره

اسی چندسالته نگران نباش خوب میشه عزیزم

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
إن شاالله  35 سالمه

خیلی سخته اره جراحی کردی ماله من نهفته نیست 4تاشم درامده ولی تاحالا نکشیدم میترسمم

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2740
خیلی سخته اره جراحی کردی ماله من نهفته نیست 4تاشم درامده ولی تاحالا نکشیدم میترسمم

نه خیلی 

فقط زمانی که دندونمو داشت می‌کشید بیرون به فکم فشار بدی اومد وگرنه همه جای دندون بی حس بود

بعدش تا دو روز مرتب مسکن بخوری درد نداری