2737
2734

دیدین واس هر چیزی استخاره میگیرن؟؟؟؟؟ جدیدا یه استخاره با تسبیح بلد شدم هر روز ک از خواب پامشم و میخام بخوابم واس کنکور یه استخاره میگیرم میخوابم جالبه فقط چرا هر روز یه طوریهههه  

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

تاحالا نگرفتم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

برا من بگیر

این کاربری از تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ دست شاباله هست و پست های قبل مربدط ب شخص دیگه ایه.درخواست دوستی ب هیییچ‌عنوان قبول نمیکنم ،اگر با نظر من مخالفی لطفا ریپ نکن🌺 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سال کنکور ب روایت تصویر

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731
برا من بگیر

صبر کن  اول نیت کن 

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
2738
واسه منم بگیرررر

نیت کننند ولی خوب گفته باشم این  صحت نداره ها  

صبر کن  اول نیت کن

نیت کردم عزیزم 

این کاربری از تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ دست شاباله هست و پست های قبل مربدط ب شخص دیگه ایه.درخواست دوستی ب هیییچ‌عنوان قبول نمیکنم ،اگر با نظر من مخالفی لطفا ریپ نکن🌺 
نیت کردم.

وسطه میونه اس

2706