2733
2734

بابا آدم جرات نداره سایت رو باز کنه از ۵۰ تا اعلان ۴۵ تاش درخواسته مگه خودتون ناموس ندارین ای بابا

انقدر حرفتون واجبه که درخواست میدین؟؟؟؟ 

دست بردارین توروخدا 

من میخوام تو تاپیکی که نظر دادم دوباره شرکت کنم اعلانامو پاک میکنم باید بگردم دوباره اون تاپیک رو پیدا کنم 

چقدر آخه یه آدم میتونه بیشعور باشه 😐😬

به روز نیک کسان گفت تا تو غم نخوری.....بسا کسا که به روز تو آرزومندست💚💚 من نمیتونم بد باشم،من کل بدنم قلبه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای منم‌یکی دونفر درخواست داده😑

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2740
اصلا تازگیا پسرای زیر ۱۸ سال هم میان اینجا تاپیک میزنن 😂😂😂

😑😑😑😑😑😑😑

طرف ۱۴ سالشه با من ۲۷ ساله چه حرفی داری آخه نکبت 

به روز نیک کسان گفت تا تو غم نخوری.....بسا کسا که به روز تو آرزومندست💚💚 من نمیتونم بد باشم،من کل بدنم قلبه:)
احتمالا عاشق عکس پروفایلت میشن درخاست میدن😁

اب بابا قبلا هم عکس نداشتیم همین بود 

2706