2733
2734
عنوان

ترخدا میرین برای خرید لباس اذیت نکنید🥲😭😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 58 پست
بله حق با شماست یه سریا واقعا مرض دارن  خودم خیلی سختمه پرو مجلسی در صورتی میپوشم که کلی دلمو ...

عزیزم اما اینجا واقعا ۵ ۶تا تن میزنن حتی قصد خرید ام ندارن

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرااجازه پرو میدید معمولا بعد پرو دوتا فروشنده میگه اگه از خرید مطمئن عستید پرو کنید وگرنه نمیشه&nbs ...

اخ عزیزم کارفرما میگه باید تن بزنه تا شاید پسند کرد 

من خودم باشم بعد سه تا کار نمیدم اما وقتی کارفرما هست نمیشه

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
خدا صبرتون بده مغازه خودتونه؟ 

فدات مغازه خودم نیست اما اشناست کارفرما دوست پدرم هستن

2740
حق گفتی نیاز به یه همچین تاپیکی بود تا بعضیا به خودشون بیان

فداتشم

خیلی سخته کاش با شوخی و خنده دارن میرن تیکه ات رو بندازی بهشون حداقل دلت خنک میشه 

نمیشه که 

اونا ام میزنن خودشونو به بیشرف بازی حتی میتونن برن لبه صنف مجلسی شکایت کنن

اما ما زبونمون کوتاست خخ

خیلی دوس دارم مزون لباس مجلسیییی کدوم شهری؟؟

قم و اراکیم ما

حق داری وقتی آدم پولشو ندارع چرا وقت بقیه رو بگیره 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2706