2733
2739

عزیزان من فروشنده ام 

فروشنده مزون مجلسی

میدونم وظیفمه که کار بدم به مشتری 

اما ظلمه واقعا دخترای همسن و سال خودم یا خانمای سن دار خداشاهده شده میان ۵تا ۶تا پرو میکنن الکی که فقط نمیدونم عکس به دوس پسرشون بفرستن و اینا 

بعد تازه کار ۳چهار میلیونی خودشون نمیتونن پرو کنن

میگم که حتما خودم باید کمکت کنم کن زیپ و ایناش رو بپوشی 

نمیزارن

الان مغزم درد میکنه😭😂ترخدا قصد خرید ندارید اذیت نکنید

کار مزونی مجلسی با مانتو فررررق داده عزیزدلم

بعد یچیز دیگه ترخدا قبل اینکه میای برا پرو لباس زیر مناسب بپوش

بو عرق هیچ میگیم خسته راه هستی 

لطفا موهای زیر بغلتو شیو کن😭😭😭

مرسییییی💗

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

شعت شیو نمیکنن🙄

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من لباس مزونی تاحالا نخریدم و پرو نکردم.ولی حق باشه..آدم بعضی وقتی میره مانتو یا شلواری چیزی پرو کنه بوی عرق اونجا آدمو خفه میکنه

اگر مرگ به سراغم امد و همدیگر را ندیدیم،فراموش نکن که من خیلی دیدنت را آرزو میکردم
ننننن😭😭😂😂😂

حالا من ی مانتو میخوام بخرم حموم و مام و اسکراپ میکنم🙄🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2738
من لباس مزونی تاحالا نخریدم و پرو نکردم.ولی حق باشه..آدم بعضی وقتی میره مانتو یا شلواری چیزی پرو کنه ...

اره واقعا خودمم یکمی اذیت میشم اما عادت کردم

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗
حالا من ی مانتو میخوام بخرم حموم و مام و اسکراپ میکنم🙄🤣🤣🤣

تو فقط بیا از ما خرید کن😭😂😂😂😂

چقدر میگیری برای این شرایط زجر اور😭 خب بگو پرو نداریم

ساعتیه عزیزم

نمیشه اخه😭😂

تو فقط بیا از ما خرید کن😭😂😂😂😂

🤣 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من لباس که میارم خونه می‌شورم از این به بعد لباس مجلسی هم میشورمممم

عزیززمممم

2706