2733
2734
عنوان

استادم لج کرده میخواد بندازتم

270 بازدید | 15 پست

اگر بندازه خیلییی عقب میفتم ... نمیدونم چرا بدشانسی عحیب میارم . اد روزی که من غیبت میکنم لج میکنه چه غلطی کنم.... هی میخوام بگم کاری دیگه ازم برنمیاد بسپارم بخدا هی بدتر میشه . چرا خدا اینجوری میکنه بام😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم چند روز دیگه روز معلمه یه هدیه بهش بده 

روز اخر کلاس بود . اصلا هیچ وقت کاری با کسی نداشت . اد یروز نبودم لج کرده .. بندازتم بدبخت میشم چندماه عقب میفتم 😭😭😭چرا همش بدشانسی میارم

2738
واقعا؟؟؟

اره مگه نمیدونی بعضی هاشون فکر میکنن رییس جمهور یه مملکت هستن معلمی تو شأن و منزلت خودشون نمیبینن

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

تا حالا ندیدیم یه استاد دانشجویی رو الکی بندازه

یعنی هم امتحان خوب بدی، هم تکالیف انجام بدی، هم غیبتت در حد قانونی باشه ک بیافتی

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

تو تاپیک هات دیدم دانشجوی پزشکی هستییییی🥲😍

اینو بدون خیلی خوشبختی خودت نمیدونی میدونم بی ربطه با موضوع تایپکت‌ ولی دوست داشتم بگم اینو خانوم دکتر😁

جسارتا شما پشت کنکور موندید؟ اگه اره رتبه سال اولتونو‌ میشه بپرسم؟ البته اگه جسارت میکنم ببخشید 

تو تاپیک هات دیدم دانشجوی پزشکی هستییییی🥲😍 اینو بدون خیلی خوشبختی خودت نمیدونی میدونم بی ربطه با ...

هعی . نمیتونی تصورم بکنی چقدر حالم زده از رشتم از زندگیم ... همش استرس و اصطراب و بدشانسی . اره یه سالم پشت کنکور بودم نابود شدم روحی

هعی . نمیتونی تصورم بکنی چقدر حالم زده از رشتم از زندگیم ... همش استرس و اصطراب و بدشانسی . اره یه س ...

رفتم از اولین تاپیکت دارم میخونم..

وقتی ک گفتی ۵ ماه آخرو نخوندی وفتی ک پشت موندی و بازم نتونستی بخونی چندماه گذشت و بازم میخوردی و میخوابیدی و مامانت حرص می‌خورد و نمیخوندی‌‌..

رتبه برتر شهرتون بودی ولی اونجوری بی رحمانه کنکور موندی و از زندگی عقب افتادی و به هیچ کاری نرسیدی

همش تو فکر شوهر و بچه‌ بودی در صورتی ک اصلا چنین چیزی امکان پذیر نبود و همش تو باید سرت تو کتاب می‌بود

تو درواقع چندسال پیش داشتی الان منو زندگی میکردی..

باورت میشه مو به مو منم همینم؟

منم از دهم شروع کردم خوب خوندم رتبه دو رقمی که هیچ کل خانواده و مشاور گفتن تک رقمی رو قطعا میاری اینجوری بود که همه بهم میگفتن خانم دکتر..

دهم و یازدهم خیلییییییییییی خوب خوندم اما اما اما امان از کم کاری دوازدهم خراااااب کردم دقیقا مثل شما که ۵ ماه قبل کنکور چیزی نخوندید با این فرق که من خودمو عذاب میدادم یه روز ۱۰ ساعت یه روز هیچی یه روز ۲ ساعت و همش خونه بودم و از وضعیتم حالم بهم می‌خورد طول ۱۲ سال مدرسه هیچوقت معدلم زیر ۱۹/۵۰ نیومده بود که ترم اول دوازدهم شدم ۱۵ !!

منم میخورم میخوابم چاق شدم جوش زدم ترک پوستی روی بدنم دارم ریزی ابرو و مو گرفتم هیجا نمیرم که درس بخونم اما نمیخونم مامانی که قبلنا‌ میگقت خودتو کشتی بسه بیا غذا بخور الان تحقیرم میکنه که چرا نمیخونی همش خیال بافی میکنم یکی عاشقم شده و دارم ازدواج میکنم.. درصورتی ک چنین چیزی ممکن نیست حتی خاستگارم داشتم همین چندماه پیش بابام ردش کرد گفت درس داری نمیدونم چم شده دقیقا از تابستون همینم

بازم تابستون بهتر بودم روزی ۱۰ ساعت رو میخوندم الان اصلا نمیتونم ۱۰ ساعت منی که ۱۲ ساعت راحت میخوندم الان نه جمعه کنکوره و من هم استرس دارم که هیچی بلد نیستم هم یه جور بی حس شدم دوزادهمو خوب یاد نگرفتم نوسانی میخونم ساعت خوابم درست نمیشه از لحاظ بیولوژیکی هم آزمایش دادم مشکلی ندارم واقعا نمیدونم چه مرگمه من پزشکی آرزومه خیلی به فرهنگیان فکر کردم دیدم آدمش نبستم بابام گناه داره با پول کارگری این همه برام هزینه کرد هرکا و آزمونی گفتم نه نکرد الان چی بگم بهش

من که امیدی به امسالم نیست و خداکنه بتونم خودمو جنع کتم کتم حداقل نهایی هارو خوب بدم

ولی میشه توی یه سال رتبه خوبی بیارم که روسفیدشون‌ کنم؟ که اشک شوق رو توی چشای بابام ببینم؟ میترسم مثل الانم بشم که بازم نخونم بخدا نمیدونم چیکار کنم نمیخونم و از این نخوندنم‌ بدم میاد حالم بهم میخوره دوست دارم بگردم به ورژن قبلی خودم..

ببخشید خیلی حرف زدم دلم پر بود تاپیک های شما رو دیدم خودمو همش تصور کردم با این فرق الان شما رسیدین به پزشکی و رد شدین و من هنوز توی این باتلاقم‌..😔

میشه بگی چجوری خودتو جمع کردی که تونستی پزشکی بیاری؟ هرچی برنامه میچینم هرچی عهد می‌بندم با خودم هیچی ک هیچی فایده نداره..

تو سن ۱۸ سالگی افسردگی گرفتم

رفتم از اولین تاپیکت دارم میخونم.. وقتی ک گفتی ۵ ماه آخرو نخوندی وفتی ک پشت موندی و بازم نتونستی بخ ...

ببین عزیزم بخدا من بچه داشته باشم نمیذارم بیاد پزشکی . اصلا ارزش نداره خیلی اصرار داری برو دندون برو دارو یا فیزیو یا فرهنگیان مگه خیلی بدت بیاد . بعدم اگر موندی پشت کنکور که میگم نمون برو روانپزشک قرص بگیر بخور تا بتونی درس بخونی . من هنوز اثارروانی یک سال پست کنکورم بهم مونده . پزشکیمم بیای همش بدبختی و استرسه . همین الان سر چیز الکی ممکنه بیفتم و شش ماه عقب بیفتم . بخدا بعدش هیچ خبری نیس

2706