2733
2734

قبل عقد پدرشوهرم به بابام گفته بود خونه با منه و یا میرن خونه قبلی ما زندگی میکنن یا براشون خونه جدید میخرم ولی دیروز که پدرشوهرم اینا اومدن برا تعیین تاریخ عروسی پدرشوهرم حرف اجاره زد پدرمم مخالفت کرد شوهرم امکان خرید خونه نداره پدرشوهرمم قصد حمایت نداره

الان شوهرم از من انتظار داره بابامو متقاعد کنم خونه اجاره کنیم منم نمیدونم چیکار باید بکنم

اینم بگم بابای من نزدیک یه میلیارد برای من جهیزیه کامل گرفته ولی خانواده شوهرم هیچ کاری برامون نکردن

هم شوهر و زندگیم برام عزیزه از یه طرفم برام سخته تو روی بابام وایسم

میشه راهنمایی کنین چیکار بکنم؟زندگیم رو هواس حس میکنم

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚

پدرت روز اول شوهرتو مگه ندیده بود

کسی ی شبه میتونه خونه بخره؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطعا همسر 

وا

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
2728
پدرت روز اول شوهرتو مگه ندیده بود کسی ی شبه میتونه خونه بخره؟

چرا شرایطشو کامل میدونس ولی پدرشوهرم به بابام اطمینان داده بودم خونه با من الان زده زیرش

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
2740

شوهرت چطور تابع پدرشه توعم تابع پدرت باش

اون صلاحتو میخواد

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

با تجربه بیش از بیست سال زندگی مشترک، بهتون عرض می کنم که تو روی پدرتون نایستید و اجازه بفرمایید ایشون اگر صلاح میدونن اجاره رو بپذیرند و در غیر اینصورت درخواست شون برای منزل رو رسمی مطرح کنند. همیشه فداکاری برای زندگی مشترک در طول زمان به نتیجه مثبتی منجر نمیشه دوست عزیز من و خیلی جاها کوتاه آمدن خصوصا در مقابل درخواست های برحق از خانواده ی همسر، در مرور زمان شما رو به شدت پشیمان میکنه.

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
هیچی نگو ..خودشون کنار میان

بین من و شوهرم تنش ایجاد شده خیلی

چی بگم،خب پدرتونم حق داره،با استناد به حرف پدر شوهرتون که خونه میخره،اینهمه جهیزیه داده

ولی خب قرار نیست به خاطر این مسئله زندگیتون بپاشه،به هر حال جهیزیه رو واسه راحتی دخترش و شأن خودش داده

2706