2737
2734
عنوان

مژه ریسه ای👀

96 بازدید | 14 پست

سلام خانما کیا مژه ریسه ای میذارن خودشون واس روزمره‌و عادت کردن؟

من چن روز پیش خودم گذاشتم مژه ب شدت چشمام رو خوشگل کرده و دوس ندارم بردارم و میخوام همیشه بذارم خودم

کسی هس که همیشه بذاره؟ چنتا سوال داشتم

همیشه نه ولی گاهی میذارم. مهمونی خاصی باشه یا بیکار باشم. سوالت چیه

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همیشه نه ولی گاهی میذارم. مهمونی خاصی باشه یا بیکار باشم. سوالت چیه

خواستم بدونم همیشه بذارم مژه های خودم نمیریزه؟من مژه رو ب ریشه مژه های خودم نمیذارم ب ساقش میذارم کمی فاصله از ریشه

2738
چی نوشتم خدایا ببخشید گلم  چطوری گذاشتی سخته ک  از داخل چشم گذاشتی یاپشت پلک چ چسبی

اشکالی نداره فهمیدم گلم

چسب دان بعدش هم از زیر و نمیچسبونم ب ریشه ب سایه مژه خودم بعدشم چهار تا چهار تا قیچی میکنم تقریبا ب ی چشم ۳تا چهارتایی میچسبونم 

خواستم بدونم همیشه بذارم مژه های خودم نمیریزه؟من مژه رو ب ریشه مژه های خودم نمیذارم ب ساقش میذارم کم ...

به ساقه نزن چون مژه خودتو می کِشه و طبیعتا ریشه‌اش ضعیف میشه. بچسپون به لبه بیرونی پلکت.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2706