2733
2739
عنوان

پذیرایی چهلم مادر عزیزم

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خدا رحمتشون کنه. من پدرم را 4 سال پیش از دست دادم . جای خالیشون خیلی اذیتم می کنه. قدر پدر و مادرها را تا زنده هستند بیشتر بدونید. برای مراسم پدرم که کرونا هم بود از خیریه تاج گل گرفتیم به همه هم گفتم پدرم اینطوری راضی تره!

خدا رحمتشون کنه ولی اگر این رسم‌ها برداشته بشه روح میت بیشتر در آرامشه، هزینه مراسم را صرف امور خیری ...

ما چون که سوم و هفتم مادرم ماه رمضان بود و تعطیلات عید بود و خیلیا سفر بودن و نیومدن مراسم آنچنانی نگرفتیم. دیگه یه چهلم بگیریم. چون چند نفر بهمون گفتن دلتون نیومد براش خرج کنید. در صورتی که خدا میدونه برادرای من یه دنیا پول خرج بیماری مادرم کردن. پدرمون پنج ساله فوت شده و دو تا برادر مجرد دارم. دو سال و پنج ماه که مادرم بیمار بودن برلش سنگ تموم گذاشتن

چرا عزیزم هم داخل پک ها چند تا بزار هم اینکه برا سر قبر ببر بعضی ها یکی یکی بر میدارن فاتحه میگن 

اخه خیلی چیزی بر نمیدارن سر قبر ک بخورن ولی شکلات راحته 

من چون شوهرم پک و ...... میفروشه گفتم خوشگلم

خدا بیامرزه مادرتون و روحش شاد 

من بودم یک پک کوچیک قرآن و مهر کربلا و تسبیح می گذاشتم با یک بطری آب و زیارت عاشورا به نیت امواتم فیض ببره امواتم جگرش حال بیاد کمی بهارنارجم با گل های خشک معطر با یک خرما گردویی

خدارحمتشون کنه. اگر دوست داشتید میوه هم میتونید بذارید توی ظرف و روش سلفون بکشید.

بله عزیزم اونم میزاریم. ولی چون میدونم کسی زیاد اونجا نمیخوره داخل پک میدم ببرن. ولی یک دیس میزاریم 

2706