2733
2734
عنوان

این پیامو به اکسم بدم؟

940 بازدید | 113 پست

دوسش دارم واقعا میخام برگرده ولی نمیخام خودم بگم برگرده حالا فهمیدم بیمارستانه حالم بد شد این پیامو بدم بهش ؟ خیلی خوبی در حقم کرده سر بچه بازی کات کردم و خووم تموم کردم رابطمونو  من وفتی مریض میشدم هزار بار میگف بیام ببزمت دکتر  حالا اون به خاطر دلایلی دعواش شده و با چاقو دستشو زخمی کردن و بیمارستان بوده و دستشو بخیه زدن 

این پیامو بدم بهش؟

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

رابطه ای ک تموم شده ول کن 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍 (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️عکس پروفایلم خودمه😍🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_20240423_102726_messages_hadj.jpg

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2728
ببیینم

گذاشتم عزیزم

رابطه ای ک تموم شده ول کن 

دویش دارم خیلیم زیاد اونم پنج شنبه به من زنگ زده بود ولی گوشیم خاموش بود ب پسر عموش گفته بود دلم براش تنگ شده زنگ زدم

2740

همین که داری بهش پیام میدی یعنی داری التماس میکنی که برگرده 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

من یدونه اکس داشتم مامانم رفت پارش کرد جسارت نداره اس بده  

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم
خوشبحالت اکس داری 

متوجه منطورتون نشدم عزیزم چطور؟

[QUOT  E=336433914]خوشبحالت اکس داری [/QUOTE]

بعیده از شما پسرا

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم
دویش دارم خیلیم زیاد اونم پنج شنبه به من زنگ زده بود ولی گوشیم خاموش بود ب پسر عموش گفته بود دلم برا ...

خب پس زنگ بزن حالش بپرس یا میتونی آبمیوه بگیر برو 

پیام نده

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍 (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️عکس پروفایلم خودمه😍🥰
بده چیز خاصی نیس

از استرس دارم شهید میشدم😂

2706