2737
2734
عنوان

فرم چهره چقدر توی زیبایی تاثیر داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا بهتر بودن معنی نداره دوما الان تو بهتر باشی اون بهتر باشه دیقا تهش که چی!! همه اش سلیقه اس ای ...

خب من همیشه خودمو مقایسه میکنم ،اکثرا هم بخاطر اینه که به بقیه میگن خوشگل ولی ب من نه .(فامیل خودمون)و خب بیرون دیروز یه خانمه بهم گفت از وقتی اومدی داخل داشتم نگات میکردم  خیلی تیپت بهت میاد .

منم اینطور فکر میکنم ،کاش  فرم صورت بچه هام شبیه من نشه

منم اجزای صورتم خوبه ولی برعکس لاغره ...آرزو دارم صورتم پر تره بشه ...شما که باید خوشحال باشی الان همه میرن تزریق صورتشون پر بشه .البته میگن فرم بیضی بهترین فرمه شاید اون فامیلتون فرم صورتش بیضی هست

اون فامیلتون هم احای صورتش خوبه دیگه فقط دماغش بود که عمل کرد .و فقط فرم لبش مونده ...که فرم لب کمتر ...

عزیزم  این حرف هایی که میگی درسته ،تاحدودی البته و خب بنا بر درد و دل گفتم 

2740
منم اجزای صورتم خوبه ولی برعکس لاغره ...آرزو دارم صورتم پر تره بشه ...شما که باید خوشحال باشی الان ه ...

نه ایشون قلبی یا مثلت قاعده بالاست احتمالا 

اگه کلا لاغری پودر جوانه بخور بهتر میشی 

خب من همیشه خودمو مقایسه میکنم ،اکثرا هم بخاطر اینه که به بقیه میگن خوشگل ولی ب من نه .(فامیل خودمون ...

فقط میتونم بگم بمیرم واسه روح و روانت که اینقدر بد باهاشون تا میکنی و هر دیقه داری مقایسشون میکنی...

ببین خانوادت اشتباه کردن تو چرا ادامه این اشتباهو میگیری و تا اخر عمرت خودت رو ازار میدی؟ چرا نمیری یه مشاور واقعا باهاش صحبت کنی با خودت به صلح برسی که اینقدر خودت رو آزار ندی؟

فقط میتونم بگم بمیرم واسه روح و روانت که اینقدر بد باهاشون تا میکنی و هر دیقه داری مقایسشون میکنی... ...

🥲فکر نکنم مشاور تاثیری داشته باشه .مگه میتونه چهره ی منو عوض کنه و سلایقمو

2706