2733
2734

من رفتم دخترم کنکور زبان ثبت نام کردم

اومدم خونه گفت فکر کردی زمان قدیمه که عمومیا هم باشن 

گفت فقط تخصصی زبان است 

هیچی دیگه شرکت نمی کنه🙄

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رفتم دخترم کنکور زبان ثبت نام کردم اومدم خونه گفت فکر کردی زمان قدیمه که عمونیا هم باشن  گ ...

حقم داره فوق العاده سخته 

من خودم 7 سال زبان تخصصی خوندم تو کلاس زبان ولی الان معلوم نیس چی بزنم تو کنکور 

2728

من که نمیدونم کی برگزار میشه🤣😂👍🏻

پنج شنبه است یا جمعه؟؟

اخرش نفهمیدم

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
5شنبع

ساعت چند

واسه کارت ورود به جلسه چی میخواد کافینتی؟

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
حقم داره فوق العاده سخته  من خودم 7 سال زبان تخصصی خوندم تو کلاس زبان ولی الان معلوم نیس چی بز ...

به به موفق باشی همتت خیلی خوبه 

همه مثل شما همت عالی ندارن که👌

حتما نتیجه خوبی می گیری

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
2738
به به موفق باشی همتت خیلی خوبه  همه مثل شما همت عالی ندارن که👌 حتما نتیجه خوبی می گیری

خیلی ممنونم ...دختر شمام موفق باشن انشاالله

ولی ن اتفاقا همت خوبی ندارم علاقم پزشکیه اما چیزی نخوندم براش خیلیم پشیمونم

زبان ساعت 2.30فک کنم بازم رو کارت نوشته چک کن  من خودم ثبت نام کرده بودم فقط رمز عبور و کدملی ...

اهان ممنون

خیلی ممنونم ...دختر شمام موفق باشن انشاالله ولی ن اتفاقا همت خوبی ندارم علاقم پزشکیه اما چیزی نخوند ...

🌼🌻