2737
2734
عنوان

جوش قرمز داخل چشم

48 بازدید | 3 پست

بچ ها دخترم هفته پیش ریمل تاریخ گذشته منو زده بود اول یه چشمش قرمز شد و قی می کرد بعدچند روز اونیکی چشمش قرمز شده هنوزم مونده تو سفیدی چشمش انگار یه جوش زده فردا وقت گرفتم ببرمش کلینیک چشم کسی تجربه داره ؟

تاریخش رفته پرتش بده که دم دست دخترت نباشه نگران هم نباش اصلا ولی در کل چشم حساسه زودتر میبردی دکتر بهتر بود فوقش می‌گفت هیچیش نیست چرا وقتی سالمه اوردیش دکتر

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

من یه چند سالی هست لکه کوچیک قهوه ای تو چشممه و توی نت نوشته بودکک مک چشمی هست و در موارد خیییلی نادری سرطان هست 

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728