2733
2734

وقتی مهمون میاد هجی نداشته باشیم تو خونع و پولم نداشته باشیم که پذیرایی اینا کنم

این فکر خیلی ازیتم میکنه میدونم خنده داره ولی ازیتم میکنع

ب چیزای منفی فکر نکن .سرت میاد ......از فکر از خودتت دور کن 

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بالاخره خدا تنهات نمیذاره

همیشه ی راه حلی هست

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2738

خب نزار ته بکشه خونت 

کلا فرقی نداره حتی اگه تو کره مریخم زندگی میکنی و قرار نیست مهمون نیاد هیچ وقت یخچالت رو خالی نکن 

همیشه خرید ماهانه داشته باش 

یه تاریخی از ماه رو معین میکنی میری فروشگاه رفاه 

کل خرید یک ماهتو انجام میدی 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

بش فکر نکن ..اینجوری هم شد با بگو بخند و یه نو ن و گوجه واملت سر مهمونارو گرم میکنین مهم میزبانه ..وقتی بری خونه یکی مرغ و بریون برات گذاشته باشن ولی تو خونش خوش نگذره میزبان اخمو .همون نون و ماست بخوری می ارزه که جلوت مرغ بزارن ..دقت کن چی گفتم 

فقط همین قدر بدون که مهمون روزیش با خودش میاره 

من عقدم فعلا خونه پدرشوهرمم ،پدرشوهرم یه روحانی با حقوق ۲تومن هست چون خانواده خودم پولدارن وهمیشه همه چیز فراوون تو خونمون بوده برام تعجب بود که چطور با این حقوق میرسونن انقدرم مهمون دارن ولی چیزی که به چشم میبینم موقع مهمونی از زمین واسمون وسیله میاد

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....

وسواس فکری داری یا شوهرت مشکل مالی داره یا خانوادت توبچگی مدام دراینباره بهت استرس دادن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706