2733
2734

وقت نکردم درست بخونم. یکساعت وقت گذاشتم خوندم نفهمیدم. تو برگه همه رو نوشتم ولی میدونم انقد استرس دارم کلمات رو قاطی میگم وگند زده میشه چکار کنم  

از حفظ بگی قشنگتره ...حفظش نکن بفهم .مثل ی داستان تو ذهنت بمونه همونو خیلی اروم  بدون هیچ استرسی توضیح بده اصلانم عجله نکن تو گفتن کلمات 

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درستش اینه عین بلبل از حفظ گاهیم ی نگاه برا اینکه یادت بیاد کجایی چی به چیه ب برگه بندازی ولی اینکه از رو بخونی بریم اشکال نداره دیگ الان میگی نخوندی مجبوری من بعضی از کنفرانسارو همینجوری دادم تهش فقط استادگفت تو از رو خوندی فایده نداشت😆 ولی نمره داد

2731
درستش اینه عین بلبل از حفظ گاهیم ی نگاه برا اینکه یادت بیاد کجایی چی به چیه ب برگه بندازی ولی اینکه ...

از تپش قلب دارم میمیرم.  همون از رو برگه هم نمیتونم بخونم. همینجوری توخونه دارم میخونم کلماتو اشتباه میگم شوهرم بهم میخنده