2733
2739
عنوان

همش فکر میکنم سرطان خون دارم

93 بازدید | 18 پست

چند روزیه استخون درد و بیحالی دارم هر چی نت میزنم میگه سرطان خون انقد گریه کردم چشام داره کور میشه تورو خدا اگه کسی اطرافش دیده بگه علائمشون چی بوده و اینکه خوب شدن ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نداری

کلی بیماری یا کمبود ویتامین باعث این حالت بشه.

خودم قبل پریود اینجور میشم

از اونطرف بخاطر کمبود کلسیم هم استخوونام درد می گیره

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2731

هزار تا عامل برای این نشانه ها هست مثل کمبود آهن به هم ریختگی تیروئید، آلرژی بهاره و ... شما دورترین عامل رو گرفتی رفتی جلو؟

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2740

وای اسی بدترین کار سرچ زدن تو نته مطمئن باش هیچیت نیست اینترنت الکی بزرگش می‌کنه شاید یه سرماخوردگی ساده باشه بلند شو برو دکتر که تشخیص بده باور کن آدم سرماخورده هم باشه تو نت بزنه نت میگه حالت خیلی بده داری از بین میری چرنده همش مطمئن باش هیچیت نیست برو دکتر زودی خوب میشی

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
هزار تا عامل برای این نشانه ها هست مثل کمبود آهن به هم ریختگی تیروئید، آلرژی بهاره و ... شما دورترین ...

اره عزیزم ولی نمیتونم خودم رو قانع کنم کاش بمیرم راحت شم چند وقته حالم خوب بود دوباره فکرای منفی میاد سرم 

نداری کلی بیماری یا کمبود ویتامین باعث این حالت بشه. خودم قبل پریود اینجور میشم از اونطرف بخاطر ک ...

کاش از کمبود ویتامین باشه چند ماه پیشم اینطور شدم  خودش خوب شد ولی الان شدیده 

2706