2733
2739
عنوان

توصیتون بعد عمل بینی چیه؟

147 بازدید | 20 پست

تجربتون؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

آب هویج و آب کرفس  زیاد بخور خودم عمل نکردم ول میگن خوبه

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمال اینکه بعد عمل تورم دهان داشته باشی و گلو درد 

آب کرفس آب پرتقال آب آناناس ب هیچ وجه نخور تورم بیشتر میکنه ...آب ولرم و عسل بخور بهوش اومدی تا چند روز خوب میشی

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2731
احتمال اینکه بعد عمل تورم دهان داشته باشی و گلو درد  آب کرفس آب پرتقال آب آناناس ب هیچ وجه نخو ...

نه گلو درد ندارم

اتفاقا اب کرفس

اب میوه ی ریز میخورم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
الان عمل کردی یا نکردی؟ 

کردم

دیروز اینقدر حالم خوب بود

همه تعجب میکردن چطکر بعد عمل اینقدر شاد و شنگولم

الان چشام ورم کرده کبود شده

نه گلو درد ندارم اتفاقا اب کرفس اب میوه ی ریز میخورم

خوبه ...برا من اینجور بود گلو درد داشت میکشت منو 

پرستاره توصیه کرد آب ولرم عسل بخورم تا چند روز 

همین کارو کردم خوب شدم ...چون آب میوه ها تورم بیشتر میکنه...خلاصه پدری ازم در اومد که نگو نپرس 

مبارکت باشه عزیزم 

2740
شبای اول ۳تا بالشت بذار زیر سرت خون جمع نشه توی صورتت ورم و کبودی بیاره

اع 

پس بخاطر اینه

خوبه ...برا من اینجور بود گلو درد داشت میکشت منو  پرستاره توصیه کرد آب ولرم عسل بخورم تا چند ر ...

این بخاطر اون لوله هست ک حین عمل برا نفس کشیدنت میذارن

حق داری خیلی ازار دهندس

من دو بار قبلا ساکشن شد معدم از درد عمل بیشتر بود دردش

ساکشن واس چی ..عمل چی

مسموم شده بودم معدم شستشو دادن

لوله رد دادن از بینیم تا معدم

مسموم شده بودم معدم شستشو دادن لوله رد دادن از بینیم تا معدم

وای اسی 😖😖من قراره واس رودهام برم دکتر 

الان ۷ هشت ماهه گلاب ب روت اسهال دارم خوب نمیشم

گفتن باید ازین لوله ها رد کنن تو روده ببینن مشگل چیه

خدا کنه چیزی نباشه☹️☹️

کردم دیروز اینقدر حالم خوب بود همه تعجب میکردن چطکر بعد عمل اینقدر شاد و شنگولم الان چشام ورم ...

مبارکه عزیزم

منم خداروشکر حالم خوب بود اصلا نه دردی نه چیزی خیلی اوکی بودم حتی مسکنم نخوردم و دوست داشتم پاشم به کارام برسم 😂

فقط بهت بگم عمل بینی به صبر زیادی نیاز داره... تا چند ماه دائم دماغت شکل عوض میکنه ورم میکنه یه روز کوچیکو خوش فرمه یه روز بزرگ و بی ریخت... قرص آناهیل بگیر بخور ورمت خوب میشه غذاهای جویدنی نخور زیاد حرف نزن زیر سرت دوتا متکا باشه سرتو پایین نگیر یکسره شستشو بده تا مشکل تنفسی پیدا نکنی (البته بعد از در اوردن تامپون شستشو شروع میشه) سوپ پامرغ یا قلم بخور تا زود استخونت جوش بخوره.... و حساسم نشو از کسی هم نظر نخواه چون اصلا فرمش تا چند ماه معلوم نیس... چسبتو درست بزن نه محکم نه شل... ماساژی که دکترت میگه رو انجام بده... موقع در اوردن چسب بزار قشنگ خیس بشه تا پوستت بلند نشه چون ورمش دائمی میشه.. شوری نخور گریه نکن زیاد نخواب چون ورم میکنه

وای اسی 😖😖من قراره واس رودهام برم دکتر  الان ۷ هشت ماهه گلاب ب روت اسهال دارم خوب نمیشم گفت ...

اهان اون کولونوسکوپیه

نه درد زیادی نداره

نگران نباش

ان شاءالله چیزی نیس

2706