2737
2739
عنوان

معجزه بزرگ خدا ..قدرت خدارو نگاه

137 بازدید | 6 پست

واقعا معجزه بود و غیر ممکن..ممکن شد ..میخواین بگین دروغه نیاین........!!

مامان من کارمندن..

یه همکار خانومی دارن که اصفهانی بود هم خودش و هم شوهرش

به خاطر کار شهر خودمون زندگی میکنن....این خانم خیلی خنده رو کلا ادم خیلی خوبیه وهمه همکارا دوستش دارنو منم خیلی دوسش دارم..

چندین سال بچه دار نمیشدن..هزار دکتر و درمان کردن ولی همه دکترا قطع امید کردن و میگفتن هیچ راهی نمیشه...........مشکل از خانم بود

تا اینکه  انتظار داری همرو همینجا بگم ؟

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

تا اینکه مجبور شدن با کلی برو بیا 2تا بچه 2قلو از پرورشگاه بگیرن.خیلی دوندگی داشت ولی بلاخره گرفتن ..تقریبا بچه ها3.2سالشون بود یه دختر و یه پسر

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

جالبیش اینه این خانم هیچوقت خودشو نباخت و ناشکری نکرد و تقدیرشئ قبول کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بچه های بدی داشت ...البته شیطون بودن خیلی ..تا اینکه تقریبا بچه ها 5.6سالشون شد که فهمید حامله است و یه دختر خدا بهش داد 

2728

ههم در تعجب بودن اخه دکترا هم میگفتن حکمت خدا هست و خدا خواسته و دیده 2تا یتیم و نگهداری میکنین و بهتون بچه داده

خلاصه که معجزه خدا اتفاق افتاد

همه مادرا و کسایی که قطع امید کردین..توکلتون به خدا باشه..اگه اون بخواد هر جیزی ممکن میشه  

کافیه یه نفر تاپیک ج.ن.س.ی بزنه یا تاپیک مادر شوهر و خیانت همه میریزن توی تاپیک  

البته که مهم نیست قسمت هرکی باشه خدا میارتش تا تاپیک رو بخونه و نا امید و ناشکر نباشه