2737
2739
عنوان

ارگاسم خانوم وارتباط

| مشاهده متن کامل بحث + 1862 بازدید | 67 پست
ببخشید خانما تحریک سینه حین رابطه چی . اون مشکلی نداره؟ من بعد از ۱۳ هفته به شدت میل جنسیم بالا رف ...

نهههه تحریک سینه باعث باز شدن دهانه رحم و زایمان زودرس میشه اصلا انجام نده

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاد حرفای دخترم تو سه سالگیش افتادم موهاش واسش فر کردم مدام سوال میپرسید مامان اب بخورم خراب نمیشن  مامان  بازی کنم خراب نمیشن من همشو گفتم نه مامان چیزی نیست تا وقت خواب گفت بخوابم خراب نمیشن گفتم چرا مامان شاید خراب شن گفت پس نمیخوابم 🤣🤣🤣 منم گفتم وایسا سر پا تا صبح 

زندگی.خنده.کنان.شاهد.جان.دادن.ماست
2728
ببخشید خانما تحریک سینه حین رابطه چی . اون مشکلی نداره؟ من بعد از ۱۳ هفته به شدت میل جنسیم بالا رف ...

۱۳ هفته فکر نکنم اشکالی داشته باشه باپزشکت صحبت کن اگه پرخطر نیستی بعید میدونم منعت کنه

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
2740
اره امضامو ببین

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣دیگ کار از جرررررو پاررررگییییی گذشته🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣من از ماتریکس خارج شدم

وقتی میگن تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه بشه ..‌‌ بعد تو توقع داری چیزی از ارگاسم و رابطه و ا ...

فقط امضات ..تا یه دقیقه داشتم میخندیدم  

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

تحریک سینه نباید باشه من کلاس قبل زایمان رفتم ماما میگفت سینه نباید تحریک بشه 

خب شما راحت باش گلم انگار نی نی سایتیا اومدن دست و پاشو بستن....اغلب هم میگن بهتره رعایت بشه حتی خود دکترا و این دوران ممکنه اینکار مشکل ساز بشه بازم بدن تا بدن فرق میکنه نمیفهمم چرا به شما فشار اومده خب برو و ...

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...
منم اولش اینشکلی بودم دست وپاهام میلرزیدقفل میشدبدنم باژل وبی حسی وبیخیالی درست شداصلانترس سعی کن لذ ...

درد داره؟منم خیلی میترسم   

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2706