2737
2739
عنوان

ارگاسم خانوم وارتباط

| مشاهده متن کامل بحث + 1862 بازدید | 67 پست
منم گفت که براهمه نیست این موضوع اینجامیگن براهمه ممنوع

نه بابا شرایط خاصیه که تشخیصش با دکتره نه نی نی سایتیا😂، موندم یه سریا چرا سوالاشون از دکتر نمیپرسن!

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجاانقداسترس میدن طرف کلامیگه بشینم خونه تکون نخورم نکنه بچه بیفته😑😑😑انگارالکیه 

ن بابا مگه همینجور الکیه بقول شما 

رابطه هم خب قرار نیس میدون جنگ باشه آروم باشه ک خطری نداره بعد خب دکتر باید بگه دیگه اگه بگه مشکلی نداره بقیه میخان مشکل دارش کنن؟

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2728
منم اولش اینشکلی بودم دست وپاهام میلرزیدقفل میشدبدنم باژل وبی حسی وبیخیالی درست شداصلانترس سعی کن لذ ...

عزیزم من میلیونی خرج این کار کردم نشد  دوتا ماشین فروختیم خرج دوا درمون کردم واسه من حاده  نمیدونم ورزش کگل  دکتر روانشناس مشاور روانپزشک س ک س لوژی س ک س ترایپ اونم هر کدوم چندبار  چندتا دکتر نشد ک نشد چ شهرایی ک نرفتم واسه درمانم واسه من خیلی حاده

2740
و منی ک واژینیسمدسم و هنو بکارت دادم و از رابطه میترسم

اعظم خیابانی رو سرچ کن . یه ماما هست کارش درمان این مشکله.

یه پیج هم اینستا داره فکر کنم اسمش ماماسایته.

خیلیا ازش نتیجه گرفتن.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
عزیزم من میلیونی خرج این کار کردم نشد  دوتا ماشین فروختیم خرج دوا درمون کردم واسه من حاده   ...

عزیزم برو پیج ماماسایت داخل اینستا یه سر بزن

آدرسم داره وقت بگیر اونجا هم برو ضرر نداره

خیلی باسواده و داخل این زمینه خیلیا رو به مرور درمان کرده

اونموقع که این خانم واژینیسموس رو درمان میکرد هنوز خیلیا حتی نمیدونستن واژینیسموس چیه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

انگار فقط شوهر حق داشتن رابطه داره زن هیچ حس و نیازی نداره!!!

من اوایل بخاطر هماتوم برام ممنوع بود ولی بعدش و الان که مشکلی نیست ترجیح میدم رابطه نداشته باشم شوهرمم پذیرفته

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
یکیشون میگفت نکنه ازروشلوارباردارشم🙃

🤕

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

ببخشید خانما تحریک سینه حین رابطه چی .

اون مشکلی نداره؟

من بعد از ۱۳ هفته به شدت میل جنسیم بالا رفته و حتی اگه رابطه نباشه تو خواب ارگاسم میشم در صورتی کع قبل از بارداری حتی حین رابطه مم ارگاسم  چند تا یکی ارگایم میشدم .

واقعا خیلی اذیت  هستم و بعدش عذاب وجدان دارم به خاطر بچه😟

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
2706