2733
2734
عنوان

کنکور

191 بازدید | 9 پست

سلام دوستانی که تایم مشاوره و کلاس ریاضی خواسته بودن، تایم باز شده برام . درخدمتتون هستم

کسانی هم که نمیشناسن، بنده دانشجوی پزشکی شهیدبهشتیم. کار مشاوره برای مقاطع دهم تا دوازدهم و فارغ التحصیل های عزیز انجام میدم. همچنین تدریس درس ریاضی از دهم تا دوازدهم رو در خدمتتون هستم

جسارته میشه سوال بپرسم

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بفرمایید

عزیزم تراز ماز8884 

با درصد های زیست 46

فیزیک28

شیمی44

ریاضی صفر

و زمین صفر

اما قلمچی با تراز 6500

با درصد زیست 60

فیزیک40

شیمی60

ریاضی 40

زمین 20

منطقه 1 رتبه چند میاره

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم
فارق

ماهی ۵۰۰تومن

هرهفته برنامه میدم . هر هفته از مباحثی که اون هفته خوندی آزمون میگیرم. هفته ای یکبار تماس تلفنی داریم. هر روز گزارش کارهات بررسی میشه. معرفی منابع و نحوه درس خواندن هم که حتما در برنامه مون هست.

2740
معدل؟

17.5