2733
2734
عنوان

زندگی در شهر دیگه

183 بازدید | 16 پست

من و همسرم یک سال هست که به خاطر کار شوهرم اومدیم تهران ولی من دوست ندارم اینجا بمونم چون هم تنهایی برام سخته هم اینکه وقتی تنهایی  میرم شهرستان به خانوادم سر بزنم بعدش شوهرم کلی ناراحتی و اعصاب خورد کنی راه میندازه حالا تصمیمم رو گرفتم با وجود اینکه میدونم رفتنم به شهرستان باعث از دست دادن کار شوهرم میشه ولی دیگه راهی برام نمونده میخوام برگردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا من دوست دارم برم یه شهر دیگ 😭

خب زیاد تنهاش نذار .کلاس وباشگاه برو اونجاها دوس پیدا میکنی با همکارای همسرت رفت و امد کنید .پس اینایی ک مهاجرت میکنن کشور دیگ چیکار چیکار میکنن 

2740

همینکه از خانواده شوهر و حواشی کع برات درست میکنن دور باشی خودش یک دنیا ارزش داره...من اگه جات بودم عمرا به برگشتن فکر نمیکردم بمون زندگیتو بکن خیلی ها توی شرایط شما هستن ولی خودشونو با شرایط وفق میدن....

خانواده شوهرمم شهرستانن آخه من باردارمم هستم واقعا تنهایی نمیتونم از عهده بچه بربیام

ببین شغل همسرت مهمتره...اگه رفتی شهرستان بعد شغل درستی نداشت که بدتره ...کنار خانوادت باشی ولی بی پولی و بدبختی بکشی مشکلات بیشتر میشه ک ....

2706