2737
2734

امروز داشتم میزدم ب ی ماشینی ک پارک بود 

مربی کلی دعوام کرد 

حواسم نبود بدون کلاچ دنده گرفتم 

انقد بهم گفت گیج آی کیو پایین 

هیچیکی مثل تو نبود دارم از ناراحتی سکته میکنم😭😭😭💔

جلسه ۸ بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیشه مربیتو عوض کنی؟ 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738

منم مربیم همه ش حرف بد میزد ی روز بالاخره ر....دم بهش دلم خنک شد

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

حالا رانندگی ب کنار …

چرا گذاشتی اون حرفا رو بهت بزنه

یه روزم آشتی خدا که با ما….♥️ زن زندگی آزادی ✌🏻حق ملت ایران این نیست … ولی این جماعت چه ها که با جون ها نکردن…عرزشی یا ریپ نزنن اگه  باهام مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم من طرز فکرم عقایدم اینه! اگه بازم  تعلیق شم میام🦦 

منم مشکل تو رو داشتم

کاملآ طبیعه

کاری که من کردم رفتم تو اینترنت تمرینات تمرکز رو یاد گرفتم

روزی ۱ ساعت انجام میدادم

بعد مربیم تعجب کرده بود 

تو فقط مشکل تمرکز داری

تمرکزت که خوب بشه استرس از بین می‌ره 

ببین گل من

با کلاس رانندگی هیچکسی رانندگی یاد نمیگیره 

باید خودت ماشین رو برداری بری بیرون 

یه ۷ ، ۸ ماه رانندگی کنی که دستت بیاد 

وگرنه با این ۱۰ جلسه ای که آموزشگاه میذاره بدرد هیشکی نمیخوره 

ضمنا خوده من قبل از اینکه برم کلاس رانندگی از چند سال قبلش بلد بودم ولی مربی موقع جلسات انقدر هولم میکرد که مثه شما استرسی میشدم 

2706