2737
2739
عنوان

از ۷ صبح اومدن تو حیاطمون مغزم خوردن رفتم حرف زدم بهشون

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 29 پست
همسر منم یه مدت شبا ساعت یک دو میومد منم بیدار میموندم با هم شام میخوردیم شرایط زندگیا سخت شده بنده ...

رفتاراش شبیه همسر منه😂  ظهر ساعتای ۲ یا ۳ میاد خونه و اگه ببینه من ناهار خوردم دلش میگیره ولی باهم بخوریم سرحال میاد 😂   مردا هم بچن حقیقتا

بَرام هیچ حِسی شَبیه طُ نیست...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کلا من هر رشتی ای دیدم همینطوری بوده پرسروصدا پرحرف  و بی موقع میریزن خونه مردم یه فامیل رشتی ...

ماهم واحد بغلیمون رشتی هست یهو میاد در میزنه و میفته تو خونه اومدیم چایی بخوریم دیگه یک ربع قبلش زنگ نمیزنه ما یک امادگی داشته باشیم

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
2740
بازم میگم من تاحالا رشتی اروم ندیدم

به عنوان کسی که با رشتی ها وصلت کرده باهاتون موافقم. یه مادرشوهر دارم اینقدر سر و صدا میکنه که مغزم سوت میکشه. عقد بودم میرفتم خونه شون چند روز، بیچاره میشدم 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
ماهم واحد بغلیمون رشتی هست یهو میاد در میزنه و میفته تو خونه اومدیم چایی بخوریم دیگه یک ربع قبلش زنگ ...

دقیییییقاااااا 

وقت و بیوقت میان خونه ادم

با خودشونم همینطورین بین خودشون این رفتار خیلی طبیعیه

ما دوتا فامیل رشتی داریم همینطورین  ادمای زرنگیم هستن ینی ساده نیستن اصصصلا

نه بابا ساده کجا بودن.

یه طوری رفتار میکنن فکر میکنی چقدر ساده و بی سیاست هستن. ولی یه پا چرچیل هستن برای خودشون 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2706