2737
2734
عنوان

سریال هفت سر اژدها

297 بازدید | 13 پست

عجب فیلم مزخرفی ساختن دستشون درد نکنه😶😶😶

چرا آخه چرا

این چیه وای وااای.  بازیگراش خجالت نمیکشن؟ البته بیشتر بازیگراش معلوم نیست از کجا اومدن😅

من رو متین کراش😂😂😂

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دقیقا. از رو واقعیتم ساختن یعنی تو جامعه همچیین چیزایی هست؟

تازه این گوشه کوچکی از کارایی هست که اقازاده ها میکنن تازه خیلی ها هنوزم لو نرفتن

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

من زیادنگاهش نکردم ندونستم اونی پدرومادرشوکشتن بیگناهیشوثابت کردیااین اقاهه دیشب زنشوکشت کیه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2738
فقط اونجا که نوشته محل آلوده سازی مسئولین😐

😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»