2733
2734
عنوان

از دیشب تا الان ۲۰ بار رفتم دسشویی طبیعیه 🙄؟باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 24 پست
خیلی آزار دهنده است. از خواب نازم هر ی ساعت پا میشدم

دیگه مادرمیشی اذیتشام باید تحمل کنی گلم الهی ک صحیح و سالم بغل بگیری نی نی تو برامنم دعا کن دوروز دیگه انتقال جنین دارم انشائ الله مثبت بشه

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه مادرمیشی اذیتشام باید تحمل کنی گلم الهی ک صحیح و سالم بغل بگیری نی نی تو برامنم دعا کن دوروز دی ...

چشم عزیزم برات دعا میکنم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    
2728
هر ی ساعت بلند میشدم از خواب نازم ☹️

شوهرت نمی‌گفت چرا همش پامیشی از خواب بیدارم میکنی؟😅یا سوسکی میری سوسکی میای که بیدار نشه؟

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
شوهرت نمی‌گفت چرا همش پامیشی از خواب بیدارم میکنی؟😅یا سوسکی میری سوسکی میای که بیدار نشه؟

خوابش سنگینه متوجه نشد

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    
خوابش سنگینه متوجه نشد

چه خوب حالا اگه من بودم بیست بار تا حالا بیدار شده بودم🥲

خواب سنگین داشتن هم نعمته🥴💔

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

عزیزم بخاطر بارداریته هرچه جنین رشد کنه فشار به مثانه میاد و گنجایش کمتر میشه 

به روز نیک کسان گفت تا تو غم نخوری.....بسا کسا که به روز تو آرزومندست💚💚 من نمیتونم بد باشم،من کل بدنم قلبه:)
2738
خیلی آزار دهنده است. از خواب نازم هر ی ساعت پا میشدم

ماه اخر که عملا خواب هم نداری دیگه 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏