2733
2734
عنوان

مادرا ی لحظه بیاین

89 بازدید | 11 پست

دخترم دوساله شده میخوام از شیر بگیرمش اما خیلی وابسته هست چیکار کنم شیر خشکی هست

اصلا شیر مغازه ای هم نمیخوره

پیج اینستام @aisan.2018 لباس وارداتی میفروشم اگه دوس داشتی فالو کن😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب بده یه مدت دیگه 

مثلا یه وعده شیر خشک 

دو سه وعده شیر پاستوریزه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731

نمیدونم شیز خشک‌چطوریه

من شیر مادر میدادم تدریجی گرفتم فقط میدونم باید تدریجی بگیری و حس منفی هم نسبت به شیشه پیدا نکنه مثلا تلخک و فلفل اینا نزن سرش

هر چه از دوست رسد نیکوست...
خب بزار بخوره  چیکارداری  مقدار رو کم‌کن ک فقط صبح و شب بخوره تا جلو اشتهاش نگیره

میگن تا دوسال بیشتر نباید بدی دیگه هم یارانه ای بهش نمیدن دوبرابر قیمت میفروشن

2740
میگن تا دوسال بیشتر نباید بدی دیگه هم یارانه ای بهش نمیدن دوبرابر قیمت میفروشن

ولی من شنیدم اصلا مشکلی نداره خوردنش 

کی ب شماگفت؟

من از جندتا دکتر شنیدم 

فقط میگن زیاده روی تشه تا بچه غدابخوره 

از ۱سالگی ب بعد بچه فقط ب غذا نیازداره

ولی من شنیدم اصلا مشکلی نداره خوردنش  کی ب شماگفت؟ من از جندتا دکتر شنیدم  فقط میگن زیا ...

چون غذا دیگه نمیخورن وزن کم میکنن نمیدونم والا متصدی داروخانه ب شوهرم گفته بود

چون غذا دیگه نمیخورن وزن کم میکنن نمیدونم والا متصدی داروخانه ب شوهرم گفته بود

خب منم میگم زیاد از حدش خوب نیس.حتا شیر کارخونه هم ممکنه همینکارو بکنه .بچه یهش عادت کنه