2737
2739
عنوان

از عشق اول شوهرتون چخبر

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 65 پست
خودمم 😅 چون همسرم معروف هست به مقاومت در برابر دوست شدن با دخترها .  فقط ۲۶ سالگی با من که ه ...

جسارته شغل همسرتون چیه

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم

بیشتر من راجع بهش حرف میزنم اون بدش میاد 

اتفاقا دوتامون عشق اول داشتیم و هردو مون از عشق اولامون خبر داریم 

به طور خیلی مسخره من برای شوهرم از دختره خواستگاری کردم 

دختره گفت نمیخوامش یکی دیگه تو زندگیمه 

و بعد خودم پیشنهاد ازدواج دادم به شوهرم کفتم پسر حیفیه 😅 

کی مثل من بوده خودش درخواست ازدواج داده باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای عزیزم الهییی پایدار باشین😂😍💋

قربونت 🙃♥️

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
والله میگه تو عشق اول و آخرمی دیگه نمیدونم تا چه حد درسته  اخه این مردها یه روده راست ت ...

دقیقا

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2738

متاسفانه یا خوشبختانه عشق اول اکس ام بودم یکلحظه دلم واس زن اینده اش سوخت  

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم

بعد چند سال شوهر کرد اما چون آدم معروفی بود هر بار که تو تلویزیون نشونش میداد کلی حرص میخوردم تپش قلب می‌گرفتم و مغزم خالی میشد،اما الان نسبت به دیدنش دیگه حساس نیستم

عشق اول مگه فقط واسه شوهر است 

زن و شوهر ممكنه زماني عشق اولي داشته باشن 

چه زن 

چه مرد 

يعني أصلا چيزي وجود نداره كه مرد بتونه داشته باشه و زن نتونه 

مخصوصا مقوله احساس كه زن ها سرآمد و پيچيده هستن 

ديدتونو به ازدواج باز كنين 

ازدواج بلوغ احساسي و عقل و منطق نياز داره 

جاي اين سوالات بچگانه و كليشه اي نيست 

ازدواج خيلي بالاتر از عشقه ! عشق بخشي از ازدواج است، خيلي تكامل بيشتري توي ازدواج است چه احساس چه رفتار و اخلاق.

2706