2737
2734
عنوان

به نظرتون سرکار حرف بدی زدم ؟

170 بازدید | 16 پست

بچه ها امروز یکی از همکارانم از دست ابدارچی مدرسه ناراحت بود میگفت اومده کلاسم به من و بچه ها بی تربیتی کرده که بخاطر اشغالای کلاس توبیخ تون میکنم از اشغالا عکس میگیرم میفرستم اداره ، میگفت لطف زیادی که بچه ها بهشکردن و هر دفعه بچه ها تمیز کردن باعث پررو شدنش شده منم گفتم این کار رو با منم کرده بود دو سه بار و جلوی بچه ها گفته بود معلمتونم توبیخ میکنم من خیلی ناراحت شدم از حرفش ، منتها یکی از همکارا خیلی باهاش رفیقه همش یجوری نگاه میکرد و از کار ابدارچی دفاع میکرد میگفت نه بچه ها وظیفشونه و ...... من دوس ندارم واسم حرف پیش بیاد ولی باید حقیقت میگفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه حرف نزدی

بچه ها نباید بریزن و یا بعدش جمع کنن. شمام به بچه ها گوشزد کنین. ولی اون حق نداره شما رو و بچه ها رو تهدید کنه. نهایت خواهش کنه 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2731

ببخشید اگ آبدارچی تمیز نکنه پس دقیقا قراره چه کاری انجام بده اونجا ؟ 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

زباله نریختن روی زمین هم یکی از اصول تربیت هست 

اصلا اون ابدارچی هیچی 

معلم بهتره به دانش اموزا یاد بده اینچیزارو 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

درسته ک بچه ها نباید کثیف کنن از عمد 

ولی نظافت اونجا وظیفشخ 

لااقل هفته ای ی بار 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
2738
زباله نریختن روی زمین هم یکی از اصول تربیت هست  اصلا اون ابدارچی هیچی  معلم بهتره به دان ...

حرف شما صحیح اما اقتدار  معلم هم باید حفظ شه تحت هر شرایطی

هر چه از دوست رسد نیکوست...
زباله نریختن روی زمین هم یکی از اصول تربیت هست  اصلا اون ابدارچی هیچی  معلم بهتره به دان ...

ما یاد میدیم بهشون منتها به نظرتون ابدارچی زیادی پررو نیس مگه کارش نظافت نیس ؟ 

هفته ای یه بار هم تمیز نمیکنه فقط بچه ها جارو و تی میرنن

ای دیک چ مدلشه ؟ 

واقعا دفاع بیخود ی سری دوستان رو نمیفهمم 

پس وقبقا اون اونجا چیکار میکنه ؟ 

شما استخدام هسی یا همینطوری کار میکنی ؟ 

آخه میگم اگ استخدامی ک نترس 

ما یاد میدیم بهشون منتها به نظرتون ابدارچی زیادی پررو نیس مگه کارش نظافت نیس ؟ 

با مدیر صحبت کن 

نترس 

من ی مدت تو مهد خصوصی کار می‌کردم 

اصلا برام مهم نبود چی راجبم فک کنن هر کی ک بود مدیر بود معاون بود من اک حق با من بود جوابشو میدادم 

ای دیک چ مدلشه ؟  واقعا دفاع بیخود ی سری دوستان رو نمیفهمم  پس وقبقا اون اونجا چیکار میک ...

اره رسمی م گلم ، واقعا خسته مون کرده بخدا یه بار هم از اول سال کلاس جارو و تی نزده همش خود بچه ها تمیر کردن تازه پررو هم شده و این کار وظیفه خودش نمیدونه تنها کارش یه چای گذاشتن شده 

2706