2737
2734

سلام.دیروز داشت پیام میداد از تو‌آشپزخونه‌حواسم بهش بود اومدم تو اتاق گفتم پیام بازی میکنی لبخندم‌میزنی اومدم گوشی رو ازش بگیرم نداد زد ب مغلته بازی و سر وصدا.تا دیروز هصر اتفاقی گوشیش افتاد دستم رفتم ا.ی.ن.س.تا شو باز کردم‌ دیدم بله قوق و قرار برا عصر داشته میزاشته با سحر خانوم.

در صورتی که اگه خونه باشه بیشتر عصرها مگه با علی دوستم میرم‌تو‌شهر دور بزنم‌ما هم میرم‌خونه مامانمم با بچه ها.

هنوز با زن همکارش تو رابطه س با اینم تو رابطه س با یکی دیگه تو ایتا رابطه داره.

بخدا دیگه بُریدم از دیروز صبح که بیدارشدم هنوز نخوابیدم داغونم .

بغییر از طلاق راه چاره ای بگین 

حالا م ناراحت شده که چرا من فهمیدم داشته قرار میذاشته با سحر خانومش بره بیرون قهر کرده .

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای مردی که هرز پریدن رو تجربه کرده و تا مرحله قرار و رابطع پیش رفته راه حلی نیس

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2728
2740

اگه یک نفر راهکار داد به شما من بهش جازه میدم 

شما فقط باید خودتون رو به بیخیالی بزنید همین  برات مهم نباشه که با کدوم ادمی هست بلاخره خسته مبشه

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱

کسی نیس؟

داغونم

حالی حتی برم‌ دخترمو از مدرسه بیارم ندارم.

ناهارم ندارم....

بخدا حوصله هیچی رو‌ندارم 

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤

باهاش حرف بزن بگو دردت چیه خیانت میکنی . میدونی اگرمن طلاق بگیرم بابد تنهایی بچه هارو بزرگ کنی . میدونی اگر من ولت کنم مسخره ی مردم میشی من شریک زندگیت بودم 

باحرف به راهش بیار کم کم میدونم سخته ولی چون بچه داری طلاق نمیشه

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه
2706