2733
2739
عنوان

از استرس کنکور دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 150 پست
چرا نمیتونم ریپلای کنم😐😑

چون من نمیذارم😂خوشم میاد تو تاپیکای کنکوری همدیگه رو ملاقات می کنیم

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حجم کتابش خیلی زیاده ، به نظرم همه تست ها رو نزن ، تست ها رو یکی درمیون یا دو تا درمیون بزن که به هم ...

همه بخش و نمیخونم احتمالا فقط پنج فصل بخونم 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
من یه تمارستان هست نزدیک خونمون همش میرم تو حیاطش میشینم    

خیلی هم عالی😂 بعد کنکور بیایم بگیم چ خاکی ریختیم تو سرمون 

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2731
برو گمشو 63 خوبه که تازه اونم شب که ذهن ادم سخته س

خسته...

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
تو این کنکور ده درصد بزنم؟ والا دارم یه چسه مهارت معلمی میخونم تا فصل چهار بخونم تست بزنم  ...

آره ۱۰ درصد 

آفرین خوبه 

من سال اولمه عزیزم 

به نهایی بیشتر دقت کن

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید 
🤣🤣❤️❤️

نخند من خودم حرف میزنم یا کاری میکنم یهو مغزم رگ ب رگ میشه کارام یادم میره

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...            (کاربری دست دو نفره)   https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..
چون من نمیذارم😂خوشم میاد تو تاپیکای کنکوری همدیگه رو ملاقات می کنیم

دقیقا😂😂 برا پنجشنبه شب برنامه دارم همتونو تگ میکنم

مکن ای صبح طلوع🤣

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2740
بخدا میشینم میخونم یهو پامیشم یه ثانیه قر میدم بعد میشینم بازم به خوندن😂😂😂🤣😭 دانشگاه فرهنگیان& ...

😍😍🤣🤣 الهی عزیزم 

خبر قبولیت انشالله عزیز دل 

شما همون کاربر خوشگل روسری قرمز نیستی ؟

بخدا میشینم میخونم یهو پامیشم یه ثانیه قر میدم بعد میشینم بازم به خوندن😂😂😂🤣😭 دانشگاه فرهنگیان& ...

منم همش تو توالتم😂😂😂😂

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
خیلی هم عالی😂 بعد کنکور بیایم بگیم چ خاکی ریختیم تو سرمون 

اره 

من میخوام تو شناسنامم گزینه هامو بزنم جواب اومد درصد بگیرم

ب مشاورم گفتم میگ کاری نکن تورو اخراج کنن میگ مث بچه ادم کنکور بده بیا بیرون

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...            (کاربری دست دو نفره)   https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..
😍😍🤣🤣 الهی عزیزم  خبر قبولیت انشالله عزیز دل  شما همون کاربر خوشگل روسری قرمز نیستی ؟

فداتشم دعا کن😂❤😭

آره خودمم 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید 
آره ۱۰ درصد  آفرین خوبه  من سال اولمه عزیزم  به نهایی بیشتر دقت کن

ان شالله موفق باشی 

2706