2733
2734
عنوان

دیجیکالا دزد

124 بازدید | 19 پست

لوازم آرایشی خریدم حالا که به دستم رسیده یه کانتور به مبلغ ۲۰۵ تومن توش نیست هیچکس هم پاسخگو نیست

مگه پول علف خرسه من یه جشن مهم درپیش داشتیم برای اون میخواستم به بچه کوچیک هم نمیتونم برم بیرون خرید کنم

دیگه ازش هیچی نمیخرم

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕

من خیلی ازش خرید کردم مشکلی نداشته

خیلیییی خوب هم پاسخگویی میکنن

زنگ بزن به پشتیبانی بهشون بگو

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجیبه جواب ندادن ک  مرجوعی بزن از طریق سایت حتما پیگیری میشه

زنگ زدم چندبار

پیغام گذاشتم

متن انتقادات هم گذاشتم ولی خبری نیست

واقعا خیلی ناراحت شدم

2731
من خیلی ازش خرید کردم مشکلی نداشته خیلیییی خوب هم پاسخگویی میکنن زنگ بزن به پشتیبانی بهشون بگو

منم خیلی خرید کردم اینطور نشد

من خیلی به این لوازم نیاز داشتم

پشتیبانی میگه بعد شنیدن صدای بوق پیغام بزارید

منم خیلی خرید کردم اینطور نشد من خیلی به این لوازم نیاز داشتم پشتیبانی میگه بعد شنیدن صدای بوق پیغ ...

خب بزار دیگه

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
2738
زنگ زدم چندبار پیغام گذاشتم متن انتقادات هم گذاشتم ولی خبری نیست واقعا خیلی ناراحت شدم

از طریق سایت اقدام کن 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
از طریق سایت اقدام کن 

کلا ۲ تا شماره تماس داره زنگ زدم برای انتقاد میره روی پیغامگیر پیغام گذاشتم

یه شماره هم برای پیام گزاشتن داره که گذاشتم

کلا ۲ تا شماره تماس داره زنگ زدم برای انتقاد میره روی پیغامگیر پیغام گذاشتم یه شماره هم برای پیام گ ...

عزیزم میگم کلا تماس نگیر 

تو پنل کاربریت اقدام کن 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
2706