2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه اسمی بذار انشاالله بزرگم میشه بهش بیاد مثلا حاجیه هانا یا کربلایی دنیز ما مامان آنیل یا مادربزرگ ...

دیگه الان اسم های مدل جدید مد شدن نمیشه که همش قدیمی بزارن که حاجیه و کربلایی بهش بیاد

که این وطن وطن شود 🌱
راضی عزیزم ؟از اسمی که انتخاب کردین من خیلی از این اسم‌خوشم اومده فقط یکم دودلم

اره خیلی...اون یکی اسم دخترم هم نهال هس خیلی راضی یم

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
یه اسمی بذار انشاالله بزرگم میشه بهش بیاد مثلا حاجیه هانا یا کربلایی دنیز ما مامان آنیل یا مادربزرگ ...

دیگه زمون اونا مکه رفتن و کربلا رفتنشون رو توی بوق و کرنا نمیکنن که براشون بنر بزنن 

هر کس می‌ره زیارت برای ثواب و دل خودش می‌ره . 

قدیما تعصب داشتن که حتما حاجی صداشون کنن . 

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
دیگه الان اسم های مدل جدید مد شدن نمیشه که همش قدیمی بزارن که حاجیه و کربلایی بهش بیاد

از کجا معلوم هیچ پیرشدن کربلایی بشن😂

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)
هانا برای بچه ها خوبه ولی برای سن بالاتر اصلا 

اينو هيچوقت درك نكردم😁

عزيزمن يه زماني رو نوزاد سكينه و صغرا كبرا ميذاشتن كه الان خنده داره كسي بذاره اونا بزرگ شدن اسمها هم باهاشون قديمي شد الانم از هر ده تا بچه نه تاشون هاناست اسمشون ديگه يه اسم نرمال معمولي ميشه ديگه 

پرتو اسمه واقعا خیلی مسخره س فک کنم

آنیل و آنا و هانا مسخره نیست؟؟ 

پرتو معنیشو میدونی ؟

در ازل پرتو حسنت ز تجلی دم زد عشق پیدا شد و آتش به همه عالم زد 

برید همون اسمای تکراری و خز و بزارید. 

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد
دیگه زمون اونا مکه رفتن و کربلا رفتنشون رو توی بوق و کرنا نمیکنن که براشون بنر بزنن  هر کس می‌ ...

واقعا با این طرز فکرا ادم به غلط کردم میوفته ک‌نظر بپرسه حالا اسمای ک‌خودشون میپسندند رو میپرسی یا کلثومه یادم صغرا حاجی😐😐☹️☹️

2706