2737
2734
عنوان

شما اگه عروستون بعد شام دست به هیچی نزنه چه فکری میکنین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1730 بازدید | 96 پست
بابا به ظرف شستن که اینقدر سخت نیست که چطور اونا پختن حالا بشوری چی میشه

اخه چطور لونا میان من پختم تازه ده برابر اونا با دسر و سوپ و سالادای مختلف و ولی به خودشون زحمت نمیدن بشورن؟متم انتظاری ندارما ولی اینکه میرم اونجا همشوت میشینن جمع نمیکنن سفره رو حتی رو مخمه

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم اگه مادر شوهرت کار نمیکنه اشکال نداره بزرگتره خلاصه ولی اگه خواهرشوهر داری و جاری کسی کمک نمکن ...

اره دیگه اگه خودش بود یچیزی میگفتم سنش بالاس مث مامانمه من کاراشو بکنم ولی اینکه سه چارتا دختر تو خونه بشینن یجا رو اعصابه تو عین کلفت پاشی کار کنی

میرم خونش و بعداز شام دست به چیزی نمیزنم 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
2742

بله زشته 

رستوران که نیست 

زحمت کشیدن شام آماده کردن ،برای جمع و جور کردن کمک کنید 

سادگی هم باشه اونا ساده ان که تو این گرونی هر روز دعوت میکنند و شما اینجوری قضاوت میکنید

اره دیگه اگه خودش بود یچیزی میگفتم سنش بالاس مث مامانمه من کاراشو بکنم ولی اینکه سه چارتا دختر تو خو ...

پس عزیزم اصلا کاری نکن اگه کمک کردن هیچ کمک نکردن پرور میشن بعدا اونها قصدشون سواستفاده هست

اخه چطور لونا میان من پختم تازه ده برابر اونا با دسر و سوپ و سالادای مختلف و ولی به خودشون زحمت نمید ...

ببخشید من کامنتم پس میگیرم 

کلا بی شخصیتن پس 

واقعا میشینن که مادرشان جمع و جور کنه ،یا خونه ی شما بعد اینهمه زحمتی که کشیدین بقیه کارها را هم میندازن رو دوش شما بویی از ادب نبردن

2740
ببخشید من کامنتم پس میگیرم  کلا بی شخصیتن پس  واقعا میشینن که مادرشان جمع و جور کنه ،یا ...

بخدا منم برای همین میگم وگرنه که دیگه یه ظرف شستنه من تو خونه خودم یه کوه ظرفو تو یه رب میشورم دیگه واسه ظرف شستن نیس واسه شعوره که خیلیا ندارن

بله زشته  رستوران که نیست  زحمت کشیدن شام آماده کردن ،برای جمع و جور کردن کمک کنید  ...

عزیزم اونام خونه ما میان به همین اندازه ولی دست به چیزی نمیزنن یعنی هم خونه خودم هم خونه اونا انتظار دارن من کار کنم 

نمیشوره چیزی هم نمیگیم خودمون چلاق نیستیم اونم مهمونه 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

من خیلی کمک میکنم

چون وقتی میان خونه م

یدقیقه نمیشینن

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2706