2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه رسمیه خوبه 

دیگه به اونجاها نکشید که بپرسم چون خودم کسی رو میخوام اما خب راستش شرایطش خیلی خوبه بود باغ و خونه و شغلش تکمیل بود 

کاش اونی که میخوامش کاراش جوربشه

۴ سال شده💔

ببین اینایی که تو خواستگاری از مادیات پسره برات میگن رو اصلا بزار کنار. چون خودشونم چشمشون دنباله مالشونه. همین واسطه هم همونا پرش کردن بیاد بگه. بدبختو بیچارت میکننن تف هم کف دستت نمیندازن. هیچ ادمی که کلک تو کارش نیس نمیاد با پول و اینجور چیزا دخترو بکشونه سمت خودش. من که اینارو میگم تجربه دارم برای نزدیکانم.  ازمن بهت نصیحت برای شروع زندگیت دنبال ادب و احترام باش نه مادیات. هرکسی وضعش خوبه خوشبختت نمیکنه. یکی هست اه در بساط نداره ولی برای زنو بچش کم نمیزاره دتبال آسایششونه. یکی هم هست همه چی داره برای همه کاری هم خرج میکنه به زنو بچش که میرسه زورش میاد پول یه ویزیت دکترشو بده.برو ببین اخلاقش چطوره و‌خانواده سالم داره یانه 

ببین اینایی که تو خواستگاری از مادیات پسره برات میگن رو اصلا بزار کنار. چون خودشونم چشمشون دنباله ما ...

دقیقا 👌👌👌

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2738

به نظرم درباره رابطه چهار سالت بیشتر فک کن . ببین میخواد که رابطتون جدی تر بشه ؟!  یعنی میره دنبال کار و این چیزا ؟ اگه نه که وقت و عمرت رو اینجوری هدر نده دختر . 

ببین اینایی که تو خواستگاری از مادیات پسره برات میگن رو اصلا بزار کنار. چون خودشونم چشمشون دنباله ما ...

👌🏻👌🏻دقیقا

میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین🙂🙏🏻..........بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه ، آرامش است اخر اظطراب‌ها....💜...........# به امید ایران بدون افغان❤️🇮🇷❤️

درسته ولی آدمی که بیکار باشه و خونه و ماشین و هیچی نداشته باشه فقط اخلاقش خوب باشه رو نمیشه قبول کرد . هر چیزی باید به اندازه باشه