2733
2734
عنوان

دلم نمیخاد بره باشگاه خب ☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 33 پست

سلام عزیزم همه دوست دارند هیکلشون عالی باشه 

سخت نگیر عزیزم اگه انسان سالمی باشه چه با شکم چه بی شکم وهیکل عالی باز آدم وفاداری بهت اگه دور از جون نرمال نباشه با هر قیافه داشته باشه هر کاری بخواد میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اون بازو بدون دارو چند سال طول می‌کشه دربیاد یه کوچولو بازو بعد یسال. مگه الکیه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
خب نگاش کنن،مهم اینه که نگاه اون به کیه،مگه اینکه به خودش بی اعتماد باشی

نه والا بی اعتماد نیستم ،یوقتایی برای اذیت کردنم مثلا بیرونم با شوخی خنده یکی رد بشه سرب سرم میزاره تا کفری بشم 

همه چی ذاته 

من بخدا ی مرد میخواست شماره بده بهم حالا نگو بخدا کچل دامغ فیل استایل صفرررر قیافه ک هییییبچ سن همسن بابام 

شکم سیرررر ابی 

مرده شورشو ببرن انتر 

حالا من بخدا تعریف از خود نباشه همهمه میگن خیلی جذابم 

نمیدونم چطور ب خودش اجازه داد 

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚
اینو ولش کنی فقط باشگاهه ،باشگاه شده هووم 😢

شمام برو خیلی خوبه باشگاه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706