2733
2734

و خیلی ناراحتم بدون هیچ مراسمی رفتن هر چی باشه اونم آرزو داشته لباس عروس بپوشه نه که بی سر و‌صدا بره مشهد بیاد زندگیش رو شروع کنه دام گرفته براش خودش که چیزی نمیگه ولی احساس میکنم ناراحته 

شوهرش گفت من پولی ندارم عروسی بگیرم گفت فامیلی هم ندارم هر کاری کردم عروسی نگرفت دیشب تو یکی از تالارای شهرمون عروسی بود بدجور دلم گرفت😭😭😭چرا خدا زندگی بعضی از آدما رو قشنگ رقم میزنه بعضیارو نه😳🫣

دلم گرفته همش میگم کاش با این پسره ازدواج نمیکرد مجرد موندن بهتر از یه ازدواج اشتباهه 

برای خوشبختیش دعا کنید به دعاهاتون نیاز دارم🙏🏻

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مراسم عروسی که ضامن خوشبختی نیست بودن اونایی که میلیاردط برای عروسی هزینه کردن ولی به سالگرد عروسی هم با هم‌ نموندن

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.
2740

من دلم میخواد بدون عروسی ازدواج کنم . ولی خانوادم نمیزارن و خیلی ریخت و پاشین . شوهرمم پول نداره اگهبخوام عروسی بگیرم مجبوره ماشینشو بفروشه

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.

بزرگترین اشتباه منم همین بود مجرد بودن بهتراز ادم بی پول ازدواج کردن منم با ی ادم ندارازدواج کردم گفتم اولشه باهم میسازیم اما شوهرم توزرد ازاب دراومد هرچی کارمیکنه میده مواد ۹ساله هییییییچی ندارم ن خونه ن ماشین ن بچه ن مسافرت هیچ و پوچ ازاول باید درست انتخاب میکردیم 

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

اگه شوهرخواهرت سرش به تنش می ارزه بهترین کارو کردن.اگه که آدم خوبی نیست نباید انقدر با عجله میرفتن زیر یه سقف

عروسی فقط پول میدی یه عده میان نون و نمکتو میخورن بعد پشت سرت میشینن به غیبت

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
2706