2737
2739
عنوان

مهمانی با شکوه زنداداشم

14821 بازدید | 263 پست

الان باز یاد خاطرات افتادم گفتم واسه شما هم تعریف کنم:

با شوهرم خونه بابام بودیم. چون می دونستم خانمش مهمون دوست نداره اصلا نمی خواستم برم خونه شون. داداشم خودش زنگ زد و دعوت کرد. منم رفتم و خب زشت بود دعوت رو پس بزنی.

رفتیم و خلاصه خانمش یه رفتارایی کرد که هم خودم له شدم هم شخصیتم هم دلم  

همه می دونن من خورشت کرفس دوس ندارم ولی زنداداشم خورت کرفس درست کرده بود.   یه خورش رقیق آبکی و برنجی که درست دم نکشیده بود.(در حالت عادی دستپختش خوبه)

خلاصه خوردیم و منم واسه اینکه جلوی شوهرم کم نیارم کلی تعریف کردم که خوشمزه بود و فلان.  

بعد رفتم تعارف زدم که بیام کمکت ظرف بشورم؟ گفت آره ظرفشویی قرص نداره. بعد نه تنها ظرفای شام رو آورد گذاشت جلوی دستم که ظرفای ناهار یا عصرونه هم که مونده بود هم آورد گذاشت جلوی دستم. خودشم نیومد کمک! پسر برادرم می خواست کمک کنه اونم نذاشت گفت برو بشین باشگاه بودی خسته ای.   

هیچی دیگه من 40 دقیقه داشتم ظرف می شستم. حالا هی داداشم صدام میزد میگفت کجا رفتی بیا دو دقیقه صحبت کنیم.   

بعد از شام جلوی جمع پسرش رو بلند صدا زد گفت بیا برو میوه بخر. دیگه ما هم کلی تعارف و اینا که نه تو رو خدا شبه بچه کجا بره. ما میوه خور نیستیم. 

خودمون شیرینی گرفته بودیم حتی همونارم نیاورد با چای بخوریم.

خلاصه خیلی باشکوه بود و من جلوی شوهرم ع..ن شدم   بعد از اونم دیگه خونه اش نرفتم. شوهرمم بعد از اون دیگه نگفت بریم. خودش رو زد به کوچه علی چپ  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون اول کاری تو غذا دو تا مو ندیدی عاشقی از یادت بره

بعد فرض کن قبلشم کلی گرسنت بوده باشه و میزبانم بخاطر تو سفره رو زودتر کشیده باشه🫠🤦🏻‍♀️

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2731
2740
بعد رفتم تعارف زدم که بیام کمکت ظرف بشورم؟ گفت آره ظرفشویی قرص نداره. بعد نه تنها ظرفای شام رو آورد ...

باز دم شوهرت گرم خودشو زده کوچه علی چپ شوهر من دیگه همش میگفت البته عادتشه خانواده خودشم بکنن این حرکتو میگه

همون اول کاری تو غذا دو تا مو ندیدی عاشقی از یادت بره بعد فرض کن قبلشم کلی گرسنت بوده باشه و میزبان ...

مو ندیدیم و امیدوارم از لج تو غذاهامون تف یا چیز دیگه ای نکرده باشه   

کامل گذاشتم

اگه بهت بگم از بی غیرتیه داداشتم هست

ناراحت میشی؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706