2737
2739
عنوان

بهترین دکتر برا عکس رنگی در شیراز

63 بازدید | 17 پست

دوستان من رفتم مرکز فراپرتو یعنی دکترم گفت باید بری اونجا حتما. اصلا راضی نبودم. کسی که مامو میکرد این کارم میکرد. به نطرم اصلا وارد نبود. درد به شدت زیادی داشتم فقط درد تزریق نبودا. درد جای دادن اون وسایل داخلم بود. خیلی حالم بده به شدت ترسیده شدم. نمیتونم راحت راه برم بشینم. واقعا یه دردمو کرد دوتا درد. 

شما جای خوب رفتین؟ که دکتر با تجربه انجام بده نه کارشناس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نشد که لوله م باز بشه. یکیش بسته بود. حالا برم دکتر چیکار میکنه؟ دوباره با بیهوشی مینوسه؟  شما ...

اینجا میگفتن اگر باز نشه باید عمل کنی نمی‌دونم دکتر بهتر می‌دونه.

من لوله ها باز بود ولی هیدرو خفیف بود هردولوله ها ..هیدرو عفونته نمیزارع اسپرم برسه به تخمک اسپرم رو می‌کشه .

ک دکترم گفت مهم نیس  سه ماه بعد عکس رنگی هم باردار شدم الانم 7 هفته ام 

2731
اینجا میگفتن اگر باز نشه باید عمل کنی نمی‌دونم دکتر بهتر می‌دونه. من لوله ها باز بود ولی هیدرو خفیف ...

هرکی لوله ش بسته اشه یعنی هیدرو هست؟ه من گفتن یا لوله ت بسته یا اونقدر خودتو منقبض کردی که مایع رد نمیشه. هنوز جوابم نیومده. 

ایشالا که به سلامتی تو بغل بگیری نی نی تو

هرکی لوله ش بسته اشه یعنی هیدرو هست؟ه من گفتن یا لوله ت بسته یا اونقدر خودتو منقبض کردی که مایع رد ن ...

نه هیدرو یه چیز دیگس هیدرو عفونته تولوله ک شدید باشه باید عمل لاپارا کنی (اگر درست گفته باشم اسم عملشو)

بسته بودن لوله ها اگر برعکس.رنگی باز نشه فکر میکنم باید با عمل باز بشه مرسی عزیزم انشالله شماهم جواب میگیری همین عکس رنگی میگن کمک می‌کنه به باردار شدن یه نوع درمانه

نه هیدرو یه چیز دیگس هیدرو عفونته تولوله ک شدید باشه باید عمل لاپارا کنی (اگر درست گفته باشم اسم عمل ...

ممنونم گلم. حالا منتظر میمونم جوابم بیاد.

خودم فک میکنم اوه بیهوش بودم باز میشدم. نمیتونستم اجازه بدم عاخه

ممنونم گلم. حالا منتظر میمونم جوابم بیاد. خودم فک میکنم اوه بیهوش بودم باز میشدم. نمیتونستم اجازه ب ...

باید مبزاشتی درد یکمی تحمل میکردی . ولی سخته مخصوص لوله هات بستس که خیلی درداره. جواب منو همون ساعت دادن .

انشالله ک چیز خاصی نباشه. زودتر نتیجه بگیری

2740
باید مبزاشتی درد یکمی تحمل میکردی . ولی سخته مخصوص لوله هات بستس که خیلی درداره. جواب منو همون ساعت ...

منظورت عکس هست یا ریپرتشو؟ دختر من مشکلم بیشتر درد واژن و رحمم بود. قبلش هم به دکترم گفته بودم من موقع رابطه درد دارم. تحمل شی خارجی ندارم. از وقتی اومدم دارم گریه میکنم. انگار بهم شوک وارد شده. پاهامو بهم چسبوندم. یکی از لوله هام از اول باز بود. یکیش هم گفتن یا اسپاسمه یا بسته س. دیگه واقعا از تحملم خارج بود. ببین ناخودآگاه کل بدنم منقبض میشد لگنم میرفت بالا. اصلا دست خودم نبود

منم عکس رنگی رفتم ... درد یکمی داشت... لوله هام باز بودن ولی الان سه ماهه بعد عکس حامله نشدم😞

انشالله میشه نگران نباش. استرس خودش مهم ترینها نمیزارع حامله باشی ریلکس باشه خانوما اینجا به من میگفتن من باور نمی‌کردم تا اینکه دیدم واقعن درسته استرس نداشته باشی میشه 🥰

2706