2733
2739

من خیلی میترسم شوهرم روز به روز پولدارتر میشه و ترس من بیشتر مبشه اگه خدایی نکرده رفت زن گرفت با دوتا دختر جیکار کنم کجا برم کی خرجیم رو میده اگه بچه هام دو ازم گرفت و گفت تو برو پی زندگیت و دیگه دوستت ندارم چی من بدون بچه هام میمیرم همش از این فکرهای بیخودی میکنم البته شوهرم خسیسه و بی احساس از جنس مخالف هم زیاد خوشش نمیاد و اصلا ناز کشیدن بلد نیست بنظرتون همچین مردی میره زن دوم میگیره رابطه جنسیش هم که زیاد نیست همش از صبح تا شب سرکار و شب هم میاد خسته و کوفته میخوابه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
برای اینکه خیالت راحت باشه ملک و ماشین و پس انداز بنام خودت داشته باش

ای خواهر دلت خوشه شوهرم خسیسه ماهی یه مقدار پول میده بهم برای خریدای شخصیم و دیگه پولی نمیده اصلا زورش میاد برای زن خرج کنه از گشنگی بمیره نمیره یه جیزی بخر بخوره 

چه جوابی دادم 

داری میگی خسیسه از سرکار خسته میاد میخوابه ب نظرت همچین ادمی خیانت میکنه زنی ک بخاد با مردی وارد رابطه بشه عاشق خرج کردن طرفم میشه 

و خدا ناب ترین لیلی دنیای من است...💙🦋✨️
داری میگی خسیسه از سرکار خسته میاد میخوابه ب نظرت همچین ادمی خیانت میکنه زنی ک بخاد با مردی وارد راب ...

اره اونقدر خسیسه که سر کارش از گشنگی بمیره نمیره یه کیکی فلافلی جیزی بخر بخوره اصلا هم اهل رابطه جنسی و این چیزها نیست 

2706