2737
2734
هنوز اقدام نکردی برا بارداری؟به نظرت بدون دکتر رفتن هم میتونی با همچین وضعیتی باردار بشی و بارداری س ...

چون با دارو این بلا سرم اومد میترسم بعد خود دکتر گفت اول لاغر کن بعد اقدام کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۶۴هستم باید بشم ۵۵

جدی؟قدت چقدره؟

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2728
چون با دارو این بلا سرم اومد میترسم بعد خود دکتر گفت اول لاغر کن بعد اقدام کن

یعنی اضافه وزنت به خاطر خوردن اون دارو ها بود؟بعد اسی دارو میخوری موی زائدت زیاد نشد؟

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
قبل سقط به زور دارو ۱۸میشد

امیدوارم ایندفعه خیلی راحت باردار بشی و نی نی کوچولوتو سالم و سلامت بغل کنی😍

یعنی اضافه وزنت به خاطر خوردن اون دارو ها بود؟بعد اسی دارو میخوری موی زائدت زیاد نشد؟

نمیدونم چون یه دوره دارو گرفتم نه اضافه وزن کلا همیشه داشتم

2740
نمیدونم چون یه دوره دارو گرفتم نه اضافه وزن کلا همیشه داشتم

امیدوارم موفق بشی💋

پزشکی هیچ درمانی برای تنبلی نداره.صرفا علایمشو با داروی هورمونی محو میکنه و ب محض قطع دارو،مجددا علایم ظاهر میشن.

تنها راه درمان تنبلی،اصلاح سبک زندگیه.یعنی توی خورد و خوراک و زمان خواب و بیداری و...باید تغییر ایجاد بشع.

چون با یه دوره دارو باردارشدم سقط شد ولی پریودم هم سر وقته

ربطی ندارد مگه دکتر بگه خفیفه من بدون دارو کلا پریود نمیشم و با دوره دوم دارو باردار شدم اونایی نتیجه نمیگیره اکثرا به خاطر استرسه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم