2737
2739
عنوان

چقدر بعضی آدما بی شخصیتن

112 بازدید | 8 پست

یکی از دوستای شوهرم تقریبا ۱سال و ۷ماهه باهاشون قطع رابطه کردیم سر موضوعی که زنش پیش آورد و الکی رفته بود از طرف ما به شوهرش حرف زده بود،

شوهرم هنوز گاهی وقتا که با دوستاش میره بیرون این بنده خدا رو هم میبینه ولی دیگه ما اصلا ارتباط خانوادگی نداشتیم باهاشون 

حالا دیشب شوهرم اومده واسم تعریف میکنه که بچه ها جلوی این بنده خدا الکی گفتن که من یه ۲۰۷خریدم و فروختم ضرر کردم،بچه ها هم گفتن این انقدر خوشحال شده بوده که حد نداره....

ما که خداروشکر نه ماشینی خریدیم نه ضرری کردیم 

فقط یه چیزی برام خیلی سوال شد اونم اینکه چرا یه سری آدما اینقدرررر وقیحن که از ضرر و ناراحتی و مشکل بقیه خوشحال میشن...

اونم مایی که به کار کسی کار نداریم و سرمون توی زندگی خودمونه...

واقعا برای همچین آدمایی متاسفم 

میخوام دیگه شوهرمم با این آدم رابطه ای نداشته باشه ولی شوهرم میگه من این چیزا برام مهم نیست بذار بگه هرچی میخواد 

ولی من اصلا برام قابل هضم نیست این چیزا و دوس دارم کامل قطع رابطه کنیم باهاشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دنیا پره از این آدمای بی شعور کاریش نمیشه کرد 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2731
شاید از روی حسادت باشه 

قطعا همین طوره 

چون اون زمانی هم که باهاشون یکم رفت و آمد داشتیم 

زن اون بنده خدا هرکاری من میکردم حسادت میکرد و تو روم مثلا میگفت خوش به حالت همچین کاری کردی یا میرفت به شوهرش میگفت ببین فلانی فلان کارو کرده منم الا و بلا باید بکنم 

بذار همسرت خودش برای خودش تصمیم بگیره بیخیال بابا

ولی آخه احساس میکنم اگه باهاش همچنان درارتباط باشه ممکنه یوقت از اون بنده خدا تاثیر بگیره و اخلاقش مثل اون بشه 

2738