2733
2734
عنوان

بچه ها رفتار درست با خواهرشوهرم چیه بنظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 33 پست
ببین مثلا من مامانم تقسیم میکنه ..مثلا روز عید صبح میریم خونه مادر بابام....عصرش مثلا یا بعد از اونج ...

😁😁

سوسک که نمیشن . خواهرشوهرم واقعا حالم رو به هم میزنه رفتار و اداهاش . بخدا همش میترسم بچه دار بشم به این بره . یعنی به عالم و آدم حسودی میکنه

عزیزم  بخدا خسته شدم . وقتی باهاشون نمیرم مهمونی  تا چند روز باهام سر سنگین  میشن

به جهنم بشن...زنگیه تو و شوهرته...از حرفاتم معلومه شوهرت مامانی نیست که مادرش بخواد علیه تو پرش کنه 

پس به جهنم حرص ادنارو نخور

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁😁 سوسک که نمیشن . خواهرشوهرم واقعا حالم رو به هم میزنه رفتار و اداهاش . بخدا همش میترسم بچه دار ...

منم تا حدی به عمم رفتم  کلا خانواده پدری رفتم 

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
به جهنم بشن...زنگیه تو و شوهرته...از حرفاتم معلومه شوهرت مامانی نیست که مادرش بخواد علیه تو پرش کنه& ...

نه شوهرم اصلا مامانی نیست . چند بار هم دید خواهرشوهرم داره متلک میندازه . دو تا درشت بارش کرد

2731
منم تا حدی به عمم رفتم   کلا خانواده پدری رفتم

ایشالا که عمه هات خوبن . ولی من دو تا خواهرشوهر دیگم خوبن.  اونا کاری به کارم ندارن . همش سر کارن . ولی این به تنهایی همه رو اذیت میکنه

عزیزم  بخدا خسته شدم . وقتی باهاشون نمیرم مهمونی  تا چند روز باهام سر سنگین  میشن

من باهاشون میرفتمم باز اونجا یه بامبولی درمیاوردن که ببگن ما به عروسمون رو نمیدیم و دوسش نداریم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
نه شوهرم اصلا مامانی نیست . چند بار هم دید خواهرشوهرم داره متلک میندازه . دو تا درشت بارش کرد

پس مثل بابا منه منم بابام اجازه دخالت نمیده اونام جرئت نکردن...پس بیخیال باش بزار اونا تا میخوان حرص بخورن...بی محلی به ادمی که ازت بدش میاد بهتره تا دعوا و بحث

خداکنه من مادرشوهرم ادم باشه ..خیلی میترسم  

2738
ایشالا که عمه هات خوبن . ولی من دو تا خواهرشوهر دیگم خوبن.  اونا کاری به کارم ندارن . همش سر کا ...

من خصوصیاتی مثل علایق یا سلیقه و اینا منظورمه وگرنه اخلاقم مثل عمم نیست 

🫠🫠🫠🫠 وا بسم الله

نمیدونی گیر چه اعجوبه هایی افتادم اخر کلا قطع رابطه کردم راحت شدم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
پس مثل بابا منه منم بابام اجازه دخالت نمیده اونام جرئت نکردن...پس بیخیال باش بزار اونا تا میخوان حرص ...

ببین آدمای بدی نیستن . ولی توقعشون  خیلی زیاده .‌ایشالا ی مادرشوهر خوب و کم توقع گیرت بیاد . مادرشوهره من فوق العاده سطح توقعش بالاست

نمیدونی گیر چه اعجوبه هایی افتادم اخر کلا قطع رابطه کردم راحت شدم 

من خواهرام با خانواده همسرشون قطع رابطه کردن . من دلم نمیخواد قطع رابطه کنم . ولی واقعا کاراشون  ناراحتم میکنه. خواهرشوهرم هیچ هنری نداره . به همه حتی دوستای نزدیک خودش حسادت میکنه . بعد خیلی بدم میاد پشت چشم نازک میکنه . اصلا این حرکتش واقعا تو مخمه . 

من خواهرام با خانواده همسرشون قطع رابطه کردن . من دلم نمیخواد قطع رابطه کنم . ولی واقعا کاراشون &nbs ...

اینا هم همینن با همه حتی فامیلاشونم بدرفتاری و اخم و قیافه گرفتن دارن من پنج ساله نمی‌رم و واقعا راضیم هم خودم راضیم هم شوهرم اصلا زندگیمون ارامش گرفته استرسام کمتر شده ولی وقتی دوست نداری ارتباط قطع شه باید رفتارش رو نادیده بگیری چون نمیتونی تغییرش بدی 

اینا هم همینن با همه حتی فامیلاشونم بدرفتاری و اخم و قیافه گرفتن دارن من پنج ساله نمی‌رم و واقعا راض ...

من دلم نمیخواد قطع ارتباط بشه . ولی فکر میکنم اون دوس داره قطع رابطه باشه . 😁

بخدا هر کسی رو میبینم اکثرا قطع رابطه کردن . ببین من شرایطم خیلی خاصه  اگه بهت بگم باور نمیکنی بخدا🥲

2706