2737
2739

خیلی دختره حسودیه . به همه حسودی میکنه . دوست صمیمی خودش با ی آدم پولدار ازدواج کرده مدام داره خودخوری میکنه . بعد از یک هفته دیشب رفتم خونشون ، یهو شروع کرد بی احترامی به من . علتش هم این بود که توی تاپیک های قبلی گفتم دختر خاله شوهرم ما رو دعوت کرده بود ، منم واقعا شرایط خوبی نداشتم ، زنگ زدم عذر خواهی کردم گفتم نمیام . یه دفعه تا منو دید برگشت گفت تو هم که ماشالله هیچ کسی رو آدم حساب نمیکنی . منم چون نمیخواستم ماجرا کش پیدا کنه گفتم شوهرم دیر از سر کاره اومده بود بخاطر همین گفتم اگه اون ساعت بیایم بی احترامی به میزبانه  . یهو مادرشوهرم برگشت گفت والا میتونستی بیای  . گفتم اگر میتونستم قطعا میومدم شرایطش جور نبود . خیلی بدم میاد از رفتاراشون.  خوبه من ی دونه عروس هستم ، اینجوری میکنن.  دلم نمیخواد برم خونشون . بنظرتون همسرم تنها بره سر بزنه بده ؟ 

چند سالته؟

چند وقته ازدواج کردی؟

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....

واااا بگو دلم نخواسته اصلا بیام مهمونی باید جواب پس بدم!!!نه اتفاقا یه بار همسرت تنها بره بگه خانومم ناراحت شده اون دفعه اینجوری بهش گفتید چرا سوال جوابش میکنید اصلا من نخواستم مهمونی بیام!!به خواهرشم بگه باید درست باهاش رفتار کنی اون کاری بهت نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بدتر میشه قضیه....با سیاست باش ....بگو چشم درست میگین و رد شو ....یا سکوت

اینو مامان منم استفاده میکنه

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2728

یدونه دوتا نداره حسود حسوده رفتارت باهاشون درسته حرفتو رک و بدون بی احترامی بزن و اجازه توهین بهشون نده 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740
نه بدتر میشه قضیه....با سیاست باش ....بگو چشم درست میگین و رد شو ....یا سکوت اینو مامان منم استفاده ...

ببین مادرشوهر من خیلی توقعش زیاده . یک جشنی یا مناسبتی میشه انتظار داره کامل خانوادم رو کنار بذارم برم با اونا . بعدم که میرم پیش خانواده خودم باهام سرسنگین میشن تا چند وقت

یدونه دوتا نداره حسود حسوده رفتارت باهاشون درسته حرفتو رک و بدون بی احترامی بزن و اجازه توهین بهشون ...

عزیزم  بخدا خسته شدم . وقتی باهاشون نمیرم مهمونی  تا چند روز باهام سر سنگین  میشن

ببین مادرشوهر من خیلی توقعش زیاده . یک جشنی یا مناسبتی میشه انتظار داره کامل خانوادم رو کنار بذارم ب ...

ببین مثلا من مامانم تقسیم میکنه ..مثلا روز عید صبح میریم خونه مادر بابام....عصرش مثلا یا بعد از اونجا خونه مامان مامانم

من تجربه ندارم کارای مامانمه ...بازم هرجور خودت میدونی ولی محل نده تا سوسک شن  

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2706