2737
2739
عنوان

من مقصرم یا نامزدم؟

209 بازدید | 14 پست

دیروز اومده بود خونمون ناهار همه چی خوب بود که یهو بی خود و بی جهت به یکی از اعضای خانوادم متلک انداخت و حرفش اصلا جالب نبود منم جوابشو به تندی و با عصبانیت دادم فهمید ناراحت شدم اومد پیشم گف ناراحت شدی ؟ من که حرف بدی نزدم! حالا قهر نکن ، منم اعصابم خورد گفتم از این حرف بدتر میخای بزنی؟ و خلاصه محلش ندادم اونم قهر کرد و رف خونشون از دیروز نه پیامی داده نه زندگی زده به نظرتون چیکار کنم

♻️ʟɪꜰᴇ, ᴘᴀʀᴀᴅᴏxɪᴄᴀʟ ᴋᴀʀᴍᴀ

هیچی بذار بیاد منت کشی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

هیچکاری نکن، شما همون اولش یا نباید عصبانی میشدی یا اگه شدی نباید کوتاه بیای وقتی طرف پررو پررو دست پیش هم گرفته و قهر کرده. به زندگیت برس بذار خودش دوباره ازش خبر برسه

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2738

همین که جوابشو دادی کافی بود دیگه خیلی تند رفتی بازاومدی قهر کردی مگه میخوای تربیت کنی حالا یه حرفی زد دیگه

عزیزم برای سلامتی پدرم ،مرد مهربان زندگیم صلوات بفرست(اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل 

آفرین خوب کردی نزار از همین الان تو خونه بابات کنگر بخوره لنگر بندازه زبونشم سه متر دراز باشه 

باید افسار مردا رو کشید وگرنه سوال خونوادت میشن 

اول خونوادت بعد شوهرت

مرتیکه ... 

عروس خانوم مقصر یابی و قضاوت، کار دادگاهه. توی زندگی مشترک دنبال راه حل باش.

جواب کار غلطش قهر و تندی کردن نبود. میتونستی آروم بگی از این کارش ناراحت شدی و انتظار داری عذرخواهی کنه و دیگه تکرار نکنه

عروس خانوم مقصر یابی و قضاوت، کار دادگاهه. توی زندگی مشترک دنبال راه حل باش. جواب کار غلطش قهر و ...

الان به نظرتون چیکار کنم می‌دونم که تا نرم سمتش نمیاد شده یه سال هم بگذره ولی اصلا جلو نمیاد تا نرم 

♻️ʟɪꜰᴇ, ᴘᴀʀᴀᴅᴏxɪᴄᴀʟ ᴋᴀʀᴍᴀ
الان به نظرتون چیکار کنم می‌دونم که تا نرم سمتش نمیاد شده یه سال هم بگذره ولی اصلا جلو نمیاد تا نرم& ...

برو سمتش اما یه جور نشه که انگار کل تقصیرها گردن تو هست

یه چیزی توی این مایه ها بهش بگو : یه خطایی کردی و من هم می‌تونستم بهتر تو رو متوجه ناراحتیم کنم. دلیلی برای ادامه ناراحتیمون نیست

2706