2737
2734

همش ايرادامو ميگيره ميدونم خيلي دوسم داره ولي اينطوريه كه فكر ميكنه همش بگه بي عرضه اي يا اينجات اينطوريه به خودم ميام قويتر ميشم خيلي باهاش حرف زدم ميگم اينقدر ايراد نگير اعتماد به نفس منو پسرمو گرفتي ميگه بايد قوي باشين مگه اين حرفارو به من نزدن بايد خودتونو قوي كنين هرچي گفتم درست نشد منم به خاطر انرژي هاي بدش به جايي نرسيدم موندم چيكار كنم ميخام قوي شم و برا وكالت بخونم با وجود اين مرد ميشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب سردبرخوردکن باهاش بگومنم آدمم شخصیت دارم بامن درست رفتارکن،هی ازناراحتیت بگو تاخودشودرست کنه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2740

هرموقع اومد اینو بخون بسمتش باشد دهانش بسته گوشش کر باشه😎 صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَفقهُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَنطقُونَ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَتکلّمُونَ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِنِّی كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ.....زاییده شکم .....(نام شخص مورد نظر و نام مادرش)

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت